De indeling van de wedstrijdteams voor de aankomende veldcompetitie is bekend. De competitie start in het eerste weekend van september. Klik hier voor het eerder geplaatste oefenschema voor de A t/m F van eind augustus.

KVS/Maritiem 1 – Overgangsklasse C

  • GKV/Enomics 1 – Gorinchem
  • KVA 1 – Amstelveen
  • KVS/Maritiem 1 – Scheveningen 
  • Nieuwerkerk 1 – Nieuwerkerk aan den IJssel
  • OVVO 1 – Maarssen
  • Pernix 1 – Leiden
  • Velocitas 1 – Leiderdorp
  • VEO 1 – Voorburg

KVS/Maritiem 2 – Res. Hoofdklasse A

  • Dalto/Klaverblad Verzekeringen 3 – Driebergen-Rijsenburg
  • DSC 2 – Eindhoven
  • GKV/Enomics 2 – Gorinchem
  • KVS/Maritiem 2 – Scheveningen
  • Nieuwerkerk 2 – Nieuwerkerk aan den IJssel
  • OVVO 2 – Maarssen
  • PKC/SWK Groep 3 – Papendrecht
  • SKF 2 – Veenendaal

KVS/Maritiem 3 – Res. Ov. klasse C

  • Blauw-Wit (A) 3 – Amsterdam
  • De Meervogels 2 – Zoetermeer
  • KVS/Maritiem 3 – Scheveningen 
  • OVVO 3 – Maarssen
  • Pernix 2 – Leiden
  • Rohda 2 – Amsterdam
  • Tempo 2 – Alphen aan den Rijn
  • TOP/Litta 3 – Sassenheim

KVS/Maritiem 4 – Res. 2P

  • IJsselvogels 3 – Moordrecht
  • Juliana 2 – Oud Gastel
  • KCC/CK Kozijnen 5 – Capelle aan den IJssel
  • KOAG 3 – Krimpen aan den IJssel
  • Korbis 2 – Waddinxveen
  • KVS/Maritiem 4 – Scheveningen
  • RWA 4 – Poortugaal
  • Tempo 4 – Alphen aan den Rijn

KVS/Maritiem 5 – Res. 3Q

  • De Meervogels 3 – Zoetermeer
  • DES (D) 4 – Delft
  • Excelsior (D) 5 – Delft
  • KVS/Maritiem 5 – Scheveningen 
  • ODO (M) 3 – Maasland
  • Refleks 4 – Rijswijk
  • Valto 4 – De Lier
  • Velocitas 3 – Leiderdorp

KVS/Maritiem 6 – Res. 3R

  • Achilles (Hg) 6 – Den Haag
  • De Meervogels 4 – Zoetermeer
  • Excelsior (D) 6 – Delft
  • Fortuna/Delta Logistiek 5 – Delft
  • KVS/Maritiem 6 – Scheveningen 
  • ONDO (G) 3 – ‘s-Gravenzande
  • Valto 5 – De Lier
  • VEO 4 – Voorburg

KVS/Maritiem 7 – Res. 4L

  • ALO 4 – Den Haag
  • De Meervogels – Zoetermeer
  • Dijkvogels 4 – Maasdijk
  • Dunas 3 – Den Haag
  • Fluks 2 – Noordwijk
  • KVS/Maritiem 7 – Scheveningen 
  • Tempo 6 – Alphen aan den Rijn
  • VEO 5- Voorburg

KVS/Maritiem A1 – Overgangsklasse D

  • HKV/Ons Eibernest A1 – Den Haag
  • KCC/CK Kozijnen A2 – Capelle aan den IJssel
  • Kinderdijk A1 – Alblasserdam
  • KVS/Maritiem A1 – Scheveningen 
  • PKC/SWK Groep A2 – Papendrecht
  • Sporting Delta A2 – Dordrecht
  • TOP (A) A1 – Arnemuiden
  • Vitesse (Ba) A1 -Barendrecht

KVS/Maritiem B1 – B1H

  • Achilles (Hg) B1 – Den Haag
  • De Meervogels B1 – Zoetermeer
  • KVS/Maritiem B1 – Scheveningen 
  • Refleks B1 – Rijswijk

KVS/Maritiem C1 – C2F

  • Albatros C2 – Zwijndrecht
  • Avanti/Post Makelaardij C2 – Pijnacker
  • Dijkvogels C1 – Maasdijk
  • Excelsior (D) C1 – Delft
  • KVS/Maritiem C1 – Scheveningen 
  • Tempo C2 – Alphen aan den Rijn
  • Weidevogels C1 – Bleiswijk