JEUGDTEAMS A-B

AFBELLEN voor een wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur op 06-21105329 (Caroline).
Na die tijd bij de coaches/trainers.

A1 Klasse: AOKD Wedstrijdnummer: WK15070
za 01/06
12:30
Meervogels / Física A1 –  KVS / Maritiem A1
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Christiaan Spaans, Ivan Habermehl, Jesse van der Toorn, Madjid Korodowou
Coach Dick van Arkel, Sander Peters
Verzamelen 11:15
Vervoer van der Toorn, Spaans, Kulk, Peters
Scheidsrechter J. Toet
Locatie Vernedesportpark in Zoetermeer
A2 Klasse: A1E Wedstrijdnummer: WK14391
za 01/06
16:00
KVS / Maritiem A2 –  Avanti A2
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Frederique Toersen, Romy Pronk
Heren Bart Parmentier, Jorg Korving, Juan Verkerk, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Tim Semp
Coach Johan Verbaan, Kevin Ruhulessin
Reserves Janou Verburg (B2)
Verzamelen 15:30
Scheidsrechter Paul Vermeul
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
A3 Klasse: A-044 Wedstrijdnummer: BK60302
za 01/06
14:35
Avanti A3 –  KVS / Maritiem A3
Dames Ayshea Roeleveld, Jennifer van Wijgerden, Laura Boek
Heren Joey Dobbe, Mats Jacob Buvelot, Matthew van der Haar, Melvin Taal, Nick den Dulk, Peter Kool
Coach Nico den Dulk, Sjaak den Heijer
Verzamelen 13:45
Vervoer Dobbe, van Wijgerden, Roeleveld
Locatie De Groene Wijdte in Pijnacker
B1 Klasse: B1G Wedstrijdnummer: WK31676
za 01/06
11:30
KVS / Maritiem B1 –  Haarlem B1
Dames Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Elian Boogaard, Koen de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten
Coach Larissa Lazarom, Huib de Roode
Reserves Dominique Raats (B3)
Verzamelen 11:00
Scheidsrechter T. vd Horst
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
B3 Klasse: B-079 Wedstrijdnummer: BK59144
za 01/06
13:15
KVS / Maritiem B3 –  Dijkvogels B3
Dames Bo Pronk, Dominique Raats, Feline Top, Senne den Dekker
Heren Beau Caminada, Jannick Gode, Matthijs Pronk
Coach Daphne Janssen, Fleur van der Ende
Verzamelen 12:45
Scheidsrechter Dyanne Verbaan
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
B2 Klasse: B-039 Wedstrijdnummer: BK59154
ma 03/06
19:00
KVS / Maritiem B2 –  Refleks B2
Dames Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan
Heren Bjorn van der Harst, Cees Verkerk, Daniel van der Plas, Niek Janssen, Thijs Boss
Coach Hans van der Plas
Reserves Bo Pronk (B3)
Verzamelen 18:30
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
6,820313