JEUGDTEAMS A-B

AFBELLEN voor een wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij Jan de Roode (06 14 61 98 29). Is het na die tijd, dan graag afmelden bij je eigen trainer/coach.

Heb je een verslag van je wedstrijd gemaakt en wil je die op de website geplaatst zien? Stuur een mail naar deroode.jan@gmail.com.

A1 Klasse: AHKB Wedstrijdnummer: WK16921
za 01/02
12:40
KCC A1 –  KVS / Maritiem A1
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Jorg Korving, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Ruben van Houten, Tommy de Bruijn
Coach Jelle den Dekker, Richard Grotendorst
Reserves Daimy Pronk (A2), Daphne Janssen (A2), Romy Pronk (A2), Matthew van der Haar (A2), Tim Semp (A2)
Verzamelen 11:15
Vervoer van Houten, Kluitmans
Scheidsrechter Alwin Wolfgang
Locatie Schenkel in Capelle ad IJssel
A2 Klasse: A-037 Wedstrijdnummer: BK18034
za 01/02
16:40
KVS / Maritiem A2 –  Twist A2
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Janou Verburg, Jennifer van Wijgerden, Puck van der Zwan, Romy Pronk
Heren Elian Boogaard, Matthew van der Haar, Melvin Taal, Peter Kool, Tim Semp
Coach Johan Verbaan, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 16:15
Scheidsrechter Bastiaan Gerrits
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK18924
za 01/02
14:00
KVS / Maritiem B1 –  Achilles B1
Dames Dominique Raats, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Cees Verkerk, Koen de Roode, Niek Janssen, Olivier Thien
Coach Robin Dijkhuizen, Tim Semp
Reserves Janou Verburg (A2), Fennik Boogaard (C1)
Verzamelen 13:15
Scheidsrechter R. Knuist
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B3 Klasse: B-042 Wedstrijdnummer: BK19695
za 01/02
15:00
ONDO B4 –  KVS / Maritiem B3
Dames Annelin Buis, Batoul Isa, Carlijn Kool, Jara van den Berg (B2), Sienna van der Plas (B2)
Heren Beau Caminada, Berend Sombekke, Jeremy Gerber, Matthijs Pronk
Coach Melvin Taal, Yannick Buvelot
Verzamelen 13:45
Vervoer Buis, Pronk, Caminada
Locatie De Hoekstee in Hoek van Holland
A1 Klasse: AHKB Wedstrijdnummer: WK17724
za 08/02
12:05
KVS / Maritiem A1 –  DVO / Accountor A1
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Jorg Korving, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Ruben van Houten, Tommy de Bruijn
Coach Jelle den Dekker, Richard Grotendorst
Verzamelen 11:15
Scheidsrechter Arjan Roos
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
A2 Klasse: A-037 Wedstrijdnummer: BK18433
za 08/02
14:20
’t Capproen A1 –  KVS / Maritiem A2
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Janou Verburg, Jennifer van Wijgerden, Puck van der Zwan, Romy Pronk
Heren Elian Boogaard, Matthew van der Haar, Melvin Taal, Peter Kool, Tim Semp
Coach Johan Verbaan, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen onbekend
Vervoer Pronk, Janssen, van der Zwan
Locatie De Eendraght in Hellevoetsluis
B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK18822
za 08/02
14:15
Fortuna / Delta Logistiek B2 –  KVS / Maritiem B1
Dames Dominique Raats, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Cees Verkerk, Koen de Roode, Niek Janssen, Olivier Thien
Coach Robin Dijkhuizen, Tim Semp
Verzamelen 13:00
Vervoer Thien, de Roode, Luhulima
Locatie Fortuna-hal in Delft
B2 Klasse: B-039 Wedstrijdnummer: BK20665
za 08/02
17:00
KVS / Maritiem B2 –  Thor B1
Dames Bo Pronk, Feline Top, Jara van den Berg, Senne den Dekker, Sienna van der Plas
Heren Bjorn van der Harst, Daniel van der Plas, Thijs Boss, Vincent de Zwart
Coach Jill Buytelaar, Hans van der Plas
Verzamelen 16:30
Scheidsrechter Peter Jongman
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B3 Klasse: B-042 Wedstrijdnummer: BK19780
za 08/02
18:00
KVS / Maritiem B3 –  Meervogels / Física B3
Dames Annelin Buis, Batoul Isa, Carlijn Kool
Heren Beau Caminada, Berend Sombekke, Jeremy Gerber, Matthijs Pronk
Coach Melvin Taal, Yannick Buvelot
Verzamelen 17:30
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
26,81689