JEUGDTEAMS A-B

AFBELLEN voor een wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur op 06-21105329 (Caroline).
Na die tijd bij de coaches/trainers.

A1 Klasse: AOKC Wedstrijdnummer: WK25359
za 23/03
16:10
Die Haghe A1 –  KVS / Maritiem A1
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Christiaan Spaans, Ivan Habermehl, Jesse van der Toorn, Madjid Korodowou
Coach Dick van Arkel, Sander Peters
Verzamelen 15:00
Scheidsrechter M. Steenvoorden
Locatie Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
A2 Klasse: A2I Wedstrijdnummer: WK28965
za 23/03
14:00
KVS / Maritiem A2 –  Dijkvogels A1
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Frederique Toersen, Romy Pronk
Heren Bart Parmentier, Jorg Korving, Juan Verkerk, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Tim Semp
Coach Kevin Ruhulessin
Reserves Janou Verburg (B2)
Verzamelen 13:30
Scheidsrechter Richard Grotendorst
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
A3 Klasse: A-026 Wedstrijdnummer: BK43554
za 23/03
15:10
KVS / Maritiem A3 –  HKV / Ons Eibernest A2
Dames Ayshea Roeleveld, Jennifer van Wijgerden, Laura Boek
Heren Joey Dobbe, Mats Jacob Buvelot, Matthew van der Haar, Melvin Taal, Nick den Dulk, Peter Kool
Coach Nico den Dulk, Sjaak den Heijer
Verzamelen 14:30
Scheidsrechter Thijs Krumeich
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK29393
za 23/03
10:15
Refleks B1 –  KVS / Maritiem B1
Dames Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Elian Boogaard, Koen de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten
Coach Larissa Lazarom, Huib de Roode
Reserves Dominique Raats (B3)
Verzamelen 09:15
Vervoer Boogaard, den Dulk, de Bruijn
Scheidsrechter M. Boot
Locatie De Schilp in Rijswijk
B2 Klasse: B-015 Wedstrijdnummer: BK42258
za 23/03
13:00
KVS / Maritiem B2 –  Excelsior B1
Dames Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan
Heren Bjorn van der Harst, Cees Verkerk, Daniel van der Plas, Niek Janssen, Thijs Boss
Coach Hans van der Plas
Verzamelen 12:30
Scheidsrechter David Orru
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B3 Klasse: B-057 Wedstrijdnummer: BK40670
za 23/03
12:00
Meervogels / Física B3 –  KVS / Maritiem B3
Dames Bo Pronk, Dominique Raats, Feline Top, Senne den Dekker
Heren Beau Caminada, Jannick Gode, Matthijs Pronk
Coach Daphne Janssen, Fleur van der Ende
Verzamelen 11:00
Vervoer Top, Raats, Caminada
Locatie De Veur in Zoetermeer
A1 Klasse: AOKC Wedstrijdnummer: WK25351
za 30/03
17:35
KVS / Maritiem A1 –  PKC / SWKGroep A2
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Christiaan Spaans, Ivan Habermehl, Jesse van der Toorn, Madjid Korodowou
Coach Dick van Arkel, Sander Peters
Verzamelen 16:45
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
A2 Klasse: A2I Wedstrijdnummer: WK28978
za 30/03
15:20
Maassluis A2 –  KVS / Maritiem A2
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Frederique Toersen, Romy Pronk
Heren Bart Parmentier, Jorg Korving, Juan Verkerk, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Tim Semp
Coach Kevin Ruhulessin
Verzamelen 14:00
Vervoer Semp, Pronk, Scholtes
Locatie Olympia in Maassluis
A3 Klasse: A-026 Wedstrijdnummer: BK43961
za 30/03
13:00
WION A2 –  KVS / Maritiem A3
Dames Ayshea Roeleveld, Jennifer van Wijgerden, Laura Boek
Heren Joey Dobbe, Mats Jacob Buvelot, Matthew van der Haar, Melvin Taal, Nick den Dulk, Peter Kool
Coach Nico den Dulk, Sjaak den Heijer
Verzamelen 11:45
Vervoer Buvelot, Taal, van der Haar
Locatie WION-hal in Rotterdam
B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK29411
za 30/03
13:20
KVS / Maritiem B1 –  HKV / Ons Eibernest B1
Dames Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Elian Boogaard, Koen de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten
Coach Larissa Lazarom, Huib de Roode
Reserves Dominique Raats (B3)
Verzamelen 12:45
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
B2 Klasse: B-015 Wedstrijdnummer: BK41661
za 30/03
15:55
ONDO B3 –  KVS / Maritiem B2
Dames Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan
Heren Bjorn van der Harst, Cees Verkerk, Daniel van der Plas, Niek Janssen, Thijs Boss
Coach Hans van der Plas
Verzamelen 14:30
Vervoer Verkerk, Boss, van der Harst
Locatie De Hoekstee in Hoek van Holland
B3 Klasse: B-057 Wedstrijdnummer: BK42345
za 30/03
12:15
KVS / Maritiem B3 –  Avanti B6
Dames Bo Pronk, Dominique Raats, Feline Top, Senne den Dekker
Heren Beau Caminada, Jannick Gode, Matthijs Pronk
Coach Daphne Janssen, Fleur van der Ende
Verzamelen 11:45
Scheidsrechter Thijs Krumeich
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
16,65625