KVS/Maritiem A1

2018 Teamfoto KVS A1-A2
OPSTELLING

A1 Klasse: AOKC Wedstrijdnummer: WK25359
za 23/03
16:10
Die Haghe A1 –  KVS / Maritiem A1
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters
Heren Christiaan Spaans, Ivan Habermehl, Jesse van der Toorn, Madjid Korodowou
Coach Dick van Arkel, Sander Peters
Verzamelen 15:00
Scheidsrechter M. Steenvoorden
Locatie Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
1,970703

SELECTIE

Celeste Lazarom, Emma Kulk, Fleur van der Ende, Indy Peters

Christiaan Spaans, Ivan Habermehl, Jesse van der Toorn, Madjid Korodowou

STAF

Trainers/Coaches: Dick van Arkel, Sander Peters

STAND
A-junioren Overgangsklasse C
1KVS / Maritiem A112110122317208109
2Fortuna / Delta Logistiek A2129031826023129
3Die Haghe A1117041423020723
4Avanti A1127051423021317
5Nieuwerkerk A11251611231244-13
6Valto A1124179202245-43
7PKC / SWKGroep A2123096222262-40
8Tempo A21100110183265-82
PROGRAMMA
A-junioren Overgangsklasse C
23/03 16:10Die Haghe A1 - KVS / Maritiem A1Sportcampus Zuiderpark
30/03 17:35KVS / Maritiem A1 - PKC / SWKGroep A2De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 18:30Avanti A1 - PKC / SWKGroep A223 - 12
16/03 17:05KVS / Maritiem A1 - Fortuna / Delta Logistiek A222 - 16
16/03 11:40Valto A1 - Nieuwerkerk A116 - 16
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 18:00Tempo A2 - Valto A118 - 21
09/03 16:35Avanti A1 - Die Haghe A115 - 20
09/03 13:25Fortuna / Delta Logistiek A2 - PKC / SWKGroep A221 - 15
09/03 12:00Nieuwerkerk A1 - KVS / Maritiem A119 - 23
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 14:30KVS / Maritiem A1 - Avanti A121 - 17
16/02 13:45Valto A1 - Fortuna / Delta Logistiek A217 - 18
16/02 13:30PKC / SWKGroep A2 - Tempo A220 - 17
16/02 12:10Die Haghe A1 - Nieuwerkerk A122 - 23
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:15Die Haghe A1 - PKC / SWKGroep A224 - 17
09/02 14:55Avanti A1 - Tempo A223 - 11
09/02 14:30KVS / Maritiem A1 - Valto A133 - 21
09/02 14:05Nieuwerkerk A1 - Fortuna / Delta Logistiek A225 - 23
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 18:30Fortuna / Delta Logistiek A2 - Die Haghe A120 - 16
02/02 17:00PKC / SWKGroep A2 - Nieuwerkerk A118 - 17
02/02 16:10Tempo A2 - KVS / Maritiem A115 - 25
02/02 15:00Valto A1 - Avanti A117 - 19
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 16:15Die Haghe A1 - Valto A129 - 11
26/01 14:25Fortuna / Delta Logistiek A2 - Avanti A122 - 20
26/01 14:00Nieuwerkerk A1 - Tempo A220 - 17
26/01 12:40PKC / SWKGroep A2 - KVS / Maritiem A117 - 26
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:00KVS / Maritiem A1 - Die Haghe A133 - 15
19/01 15:20Avanti A1 - Nieuwerkerk A122 - 15
19/01 15:15Tempo A2 - Fortuna / Delta Logistiek A224 - 33
19/01 13:25Valto A1 - PKC / SWKGroep A222 - 20
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 20:10Fortuna / Delta Logistiek A2 - KVS / Maritiem A120 - 19
12/01 16:10Die Haghe A1 - Tempo A234 - 18
12/01 14:00Nieuwerkerk A1 - Valto A118 - 15
12/01 13:30PKC / SWKGroep A2 - Avanti A121 - 22
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 16:00KVS / Maritiem A1 - Nieuwerkerk A132 - 21
15/12 15:10Die Haghe A1 - Avanti A115 - 14
15/12 15:10Valto A1 - Tempo A214 - 12
15/12 12:35PKC / SWKGroep A2 - Fortuna / Delta Logistiek A223 - 27
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:20Avanti A1 - KVS / Maritiem A117 - 28
08/12 13:05Tempo A2 - PKC / SWKGroep A217 - 25
08/12 12:15Fortuna / Delta Logistiek A2 - Valto A119 - 21
08/12 11:00Nieuwerkerk A1 - Die Haghe A117 - 20
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:20Tempo A2 - Avanti A117 - 22
01/12 13:45Valto A1 - KVS / Maritiem A113 - 27
01/12 12:35PKC / SWKGroep A2 - Die Haghe A120 - 26
01/12 12:15Fortuna / Delta Logistiek A2 - Nieuwerkerk A122 - 20
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:10Die Haghe A1 - Fortuna / Delta Logistiek A209 - 19
24/11 14:55Avanti A1 - Valto A116 - 14
24/11 14:30KVS / Maritiem A1 - Tempo A228 - 17
24/11 14:00Nieuwerkerk A1 - PKC / SWKGroep A220 - 14