KVS/Maritiem A2

2018 Teamfoto KVS A1-A2
OPSTELLING

A2 Klasse: A2I Wedstrijdnummer: WK29028
za 26/01
17:35
KVS / Maritiem A2 –  Maassluis A2
Dames Daimy Pronk, Daphne Janssen, Frederique Toersen, Romy Pronk
Heren Bart Parmentier, Jorg Korving, Juan Verkerk, Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Tim Semp
Coach Kevin Ruhulessin
Reserves Jennifer van Wijgerden (A3)
Verzamelen 17:00
Scheidsrechter Desiree Peters
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
1,789063

SELECTIE

Daimy Pronk, Daphne Jansse, Frederique Toersen, Romy Pronk

Bart Parmentier, Jorg Korving, Juan Verkerk, Mano Scholtes, Melvin Taal, Richard Kluitmans, Tim Semp

STAF

Trainers/Coaches: Kevin Ruhulessin

STAND
A-junioren 2e klasse I
1ALO A16600121157837
2Maassluis A264119978017
3Avanti A2632181078324
4KVS / Maritiem A26303694904
5Valto A26213592884
6Dijkvogels A162044917615
7Phoenix A1620449294-2
8VEO A26006037136-99
PROGRAMMA
A-junioren 2e klasse I
26/01 17:35KVS / Maritiem A2 - Maassluis A2De Blinkerd
02/02 12:00KVS / Maritiem A2 - VEO A2De Blinkerd
09/02 17:25Valto A2 - KVS / Maritiem A2Vreeloo-hal
16/02 11:00Phoenix A1 - KVS / Maritiem A2De Veur
09/03 16:25KVS / Maritiem A2 - Avanti A2De Blinkerd
16/03 15:10ALO A1 - KVS / Maritiem A2Ockenburgh
23/03 14:00KVS / Maritiem A2 - Dijkvogels A1De Blinkerd
30/03 15:20Maassluis A2 - KVS / Maritiem A2Olympia
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:10ALO A1 - VEO A220 - 05
19/01 14:25Maassluis A2 - Valto A215 - 11
19/01 13:00Dijkvogels A1 - KVS / Maritiem A214 - 16
19/01 12:00Phoenix A1 - Avanti A216 - 15
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 19:00VEO A2 - Dijkvogels A105 - 25
12/01 16:35Valto A2 - Phoenix A117 - 14
12/01 16:10KVS / Maritiem A2 - ALO A113 - 17
12/01 16:05Avanti A2 - Maassluis A216 - 16
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 16:10ALO A1 - Valto A223 - 15
15/12 13:05Phoenix A1 - Dijkvogels A112 - 14
15/12 12:45Avanti A2 - KVS / Maritiem A224 - 22
15/12 09:30VEO A2 - Maassluis A210 - 23
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:15Valto A2 - VEO A226 - 06
08/12 14:15Dijkvogels A1 - Avanti A210 - 13
08/12 14:00KVS / Maritiem A2 - Phoenix A110 - 20
08/12 12:10Maassluis A2 - ALO A113 - 17
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 17:05Phoenix A1 - ALO A116 - 21
01/12 16:15Dijkvogels A1 - Maassluis A212 - 13
01/12 11:45Avanti A2 - VEO A224 - 04
01/12 11:00KVS / Maritiem A2 - Valto A215 - 08
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 19:00VEO A2 - KVS / Maritiem A207 - 18
24/11 17:15Valto A2 - Avanti A215 - 15
24/11 14:00ALO A1 - Dijkvogels A117 - 16
24/11 13:25Maassluis A2 - Phoenix A117 - 14