KVS/Maritiem B1

2018 Teamfoto KVS B1
OPSTELLING

B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK29393
za 23/03
10:15
Refleks B1 –  KVS / Maritiem B1
Dames Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Elian Boogaard, Koen de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten
Coach Larissa Lazarom, Huib de Roode
Reserves Dominique Raats (B3)
Verzamelen 09:15
Vervoer Boogaard, den Dulk, de Bruijn
Scheidsrechter M. Boot
Locatie De Schilp in Rijswijk
1,798828

SELECTIE

Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk

Elian Boogaard, Finn van den Berg, Koen Christian de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten

STAF

Trainers/Coaches: Larissa Lazarom, Huib de Roode

STAND
B-aspiranten 1e klasse F
1ONDO B11010002018710582
2Valto B1117131516812840
3HKV / Ons Eibernest B1107031418111566
4Achilles B1931571021020
5KVS / Maritiem B1103167126155-29
6Refleks B1102175104183-79
7Fortuna / Delta Logistiek B2101092104184-80
PROGRAMMA
B-aspiranten 1e klasse F
23/03 10:15Refleks B1 - KVS / Maritiem B1De Schilp
30/03 13:20KVS / Maritiem B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 15:15Fortuna / Delta Logistiek B2 - HKV / Ons Eibernest B111 - 29
16/03 14:10KVS / Maritiem B1 - Valto B112 - 24
16/03 13:20Achilles B1 - ONDO B1 -
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 17:30ONDO B1 - Refleks B123 - 10
09/03 16:50Fortuna / Delta Logistiek B2 - KVS / Maritiem B112 - 14
09/03 12:15Valto B1 - Achilles B117 - 06
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 16:35HKV / Ons Eibernest B1 - Valto B115 - 10
16/02 12:00KVS / Maritiem B1 - ONDO B107 - 18
16/02 11:15Refleks B1 - Fortuna / Delta Logistiek B213 - 12
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 17:00HKV / Ons Eibernest B1 - Refleks B120 - 06
09/02 13:15Achilles B1 - KVS / Maritiem B112 - 08
09/02 12:15Valto B1 - ONDO B112 - 15
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 17:30ONDO B1 - HKV / Ons Eibernest B115 - 13
02/02 16:15Fortuna / Delta Logistiek B2 - Achilles B112 - 11
02/02 12:15Refleks B1 - Valto B113 - 13
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 16:35HKV / Ons Eibernest B1 - KVS / Maritiem B120 - 17
26/01 13:15Valto B1 - Fortuna / Delta Logistiek B216 - 11
26/01 12:15Refleks B1 - Achilles B110 - 16
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:00Fortuna / Delta Logistiek B2 - ONDO B109 - 31
19/01 15:00Achilles B1 - HKV / Ons Eibernest B112 - 15
19/01 12:00KVS / Maritiem B1 - Refleks B118 - 10
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 16:30ONDO B1 - Achilles B110 - 09
12/01 16:15Valto B1 - KVS / Maritiem B114 - 08
12/01 16:00HKV / Ons Eibernest B1 - Fortuna / Delta Logistiek B221 - 06
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:00Achilles B1 - Valto B109 - 12
15/12 12:00KVS / Maritiem B1 - Fortuna / Delta Logistiek B219 - 12
15/12 11:15Refleks B1 - ONDO B108 - 20
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:30ONDO B1 - KVS / Maritiem B122 - 12
08/12 14:45Fortuna / Delta Logistiek B2 - Refleks B112 - 14
08/12 14:15Valto B1 - HKV / Ons Eibernest B113 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:30ONDO B1 - Valto B116 - 14
01/12 15:15KVS / Maritiem B1 - Achilles B111 - 11
01/12 11:15Refleks B1 - HKV / Ons Eibernest B108 - 26
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 13:25Achilles B1 - Fortuna / Delta Logistiek B216 - 07
24/11 12:00HKV / Ons Eibernest B1 - ONDO B111 - 17
24/11 11:30Valto B1 - Refleks B123 - 12