KVS/Maritiem B1

2018 Teamfoto KVS B1
OPSTELLING

B1 Klasse: B1F Wedstrijdnummer: WK29249
za 26/01
16:35
HKV / Ons Eibernest B1 –  KVS / Maritiem B1
Dames Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk
Heren Elian Boogaard, Finn van den Berg, Koen de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten
Coach Larissa Lazarom, Huib de Roode
Reserves Janou Verburg (B2)
Verzamelen 15:30
Vervoer Boogaard, van den Berg, den Dulk
Locatie HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
1,585938

SELECTIE

Lisa Pronk, Nina de Bruijn, Norah Luhulima, Tessa den Dulk

Elian Boogaard, Finn van den Berg, Koen Christian de Roode, Olivier Thien, Ruben van Houten

STAF

Trainers/Coaches: Larissa Lazarom, Huib de Roode

STAND
B-aspiranten 1e klasse F
1ONDO B16600121166353
2Valto B154018765620
3HKV / Ons Eibernest B153026845628
4KVS / Maritiem B1521256869-1
5Achilles B15113357552
6Refleks B1510425299-47
7Fortuna / Delta Logistiek B25005046101-55
PROGRAMMA
B-aspiranten 1e klasse F
26/01 16:35HKV / Ons Eibernest B1 - KVS / Maritiem B1HKV/Ons Eibernesthal
09/02 13:15Achilles B1 - KVS / Maritiem B1Sportcampus Zuiderpark
16/02 12:00KVS / Maritiem B1 - ONDO B1De Blinkerd
09/03 16:50Fortuna / Delta Logistiek B2 - KVS / Maritiem B1Fortuna-hal
16/03 14:10KVS / Maritiem B1 - Valto B1De Blinkerd
23/03 10:15Refleks B1 - KVS / Maritiem B1De Schilp
30/03 13:20KVS / Maritiem B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:00Fortuna / Delta Logistiek B2 - ONDO B109 - 31
19/01 15:00Achilles B1 - HKV / Ons Eibernest B112 - 15
19/01 12:00KVS / Maritiem B1 - Refleks B118 - 10
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 16:30ONDO B1 - Achilles B110 - 09
12/01 16:15Valto B1 - KVS / Maritiem B114 - 08
12/01 16:00HKV / Ons Eibernest B1 - Fortuna / Delta Logistiek B221 - 06
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:00Achilles B1 - Valto B109 - 12
15/12 12:00KVS / Maritiem B1 - Fortuna / Delta Logistiek B219 - 12
15/12 11:15Refleks B1 - ONDO B108 - 20
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:30ONDO B1 - KVS / Maritiem B122 - 12
08/12 14:45Fortuna / Delta Logistiek B2 - Refleks B112 - 14
08/12 14:15Valto B1 - HKV / Ons Eibernest B113 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:30ONDO B1 - Valto B116 - 14
01/12 15:15KVS / Maritiem B1 - Achilles B111 - 11
01/12 11:15Refleks B1 - HKV / Ons Eibernest B108 - 26
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 13:25Achilles B1 - Fortuna / Delta Logistiek B216 - 07
24/11 12:00HKV / Ons Eibernest B1 - ONDO B111 - 17
24/11 11:30Valto B1 - Refleks B123 - 12