KVS/Maritiem B2

2018 Teamfoto KVS B2
OPSTELLING

B2 Klasse: B-015 Wedstrijdnummer: BK42258
za 23/03
13:00
KVS / Maritiem B2 –  Excelsior B1
Dames Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan
Heren Bjorn van der Harst, Cees Verkerk, Daniel van der Plas, Niek Janssen, Thijs Boss
Coach Hans van der Plas
Verzamelen 12:30
Scheidsrechter David Orru
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
2,740234

SELECTIE

Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan

Cees Verkerk, Daniël van der Plas, Niek Janssen, Bjorn van der Harst, Thijs Boss

STAF

Trainers/Coaches: Hans van der Plas

STAND
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 015
1Dijkvogels B210901181047232
2Fortuna / Delta Logistiek B411704141039211
3Die Haghe B21050510958510
4ONDO B3105051095887
5Excelsior B1105051083812
6Refleks B211308688123-35
7KVS / Maritiem B210208479106-27
PROGRAMMA
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 015
23/03 13:00KVS / Maritiem B2 - Excelsior B1De Blinkerd
30/03 15:55ONDO B3 - KVS / Maritiem B2De Hoekstee
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 12:15Refleks B2 - KVS / Maritiem B215 - 12
13/03 19:00Die Haghe B2 - ONDO B311 - 08
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 17:50Fortuna / Delta Logistiek B4 - Excelsior B106 - 03
week 7 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
23/02 14:00Refleks B2 - Dijkvogels B205 - 18
18/02 18:00Fortuna / Delta Logistiek B4 - Dijkvogels B208 - 13
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 14:05Dijkvogels B2 - Die Haghe B209 - 08
16/02 12:55ONDO B3 - Refleks B211 - 05
16/02 12:00Excelsior B1 - KVS / Maritiem B209 - 07
12/02 19:30Refleks B2 - Die Haghe B210 - 14
12/02 18:30Excelsior B1 - ONDO B313 - 11
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:30ONDO B3 - Excelsior B108 - 07
09/02 13:05Dijkvogels B2 - KVS / Maritiem B215 - 09
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 11:00KVS / Maritiem B2 - Die Haghe B211 - 10
02/02 11:00Excelsior B1 - Refleks B212 - 05
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 16:00Die Haghe B2 - Fortuna / Delta Logistiek B404 - 08
26/01 14:05Dijkvogels B2 - Excelsior B109 - 05
26/01 13:00KVS / Maritiem B2 - ONDO B304 - 11
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:15Refleks B2 - Fortuna / Delta Logistiek B412 - 13
19/01 12:00Excelsior B1 - Die Haghe B208 - 07
19/01 12:00ONDO B3 - Dijkvogels B205 - 09
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 15:00Die Haghe B2 - Excelsior B110 - 08
12/01 14:05Dijkvogels B2 - Fortuna / Delta Logistiek B407 - 11
12/01 13:00KVS / Maritiem B2 - Refleks B212 - 07
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 15:00Fortuna / Delta Logistiek B4 - ONDO B312 - 11
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 14:00Fortuna / Delta Logistiek B4 - KVS / Maritiem B211 - 09
17/12 18:00KVS / Maritiem B2 - Fortuna / Delta Logistiek B406 - 11
17/12 18:00ONDO B3 - Die Haghe B209 - 11
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 14:05Dijkvogels B2 - Refleks B210 - 09
15/12 12:00Excelsior B1 - Fortuna / Delta Logistiek B412 - 10
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:00Die Haghe B2 - Dijkvogels B208 - 09
08/12 12:15Refleks B2 - ONDO B307 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:45Fortuna / Delta Logistiek B4 - Refleks B204 - 05
01/12 14:15KVS / Maritiem B2 - Dijkvogels B204 - 05
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:00Die Haghe B2 - KVS / Maritiem B212 - 05
24/11 13:00ONDO B3 - Fortuna / Delta Logistiek B410 - 09
24/11 11:30Refleks B2 - Excelsior B108 - 06