KVS/Maritiem B2

2018 Teamfoto KVS B2
OPSTELLING

B2 Klasse: B-015 Wedstrijdnummer: BK42032
za 26/01
13:00
KVS / Maritiem B2 –  ONDO B3
Dames Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan
Heren Bjorn van der Harst, Cees Verkerk, Daniel van der Plas, Niek Janssen, Thijs Boss
Coach Hans van der Plas
Reserves Bo Pronk (B3), Dominique Raats (B3)
Verzamelen 12:30
Scheidsrechter Pauline Bron
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking afgemeld: Elin Kremer
1,640625

SELECTIE

Elin Kremer, Janou Verburg, Juliette van der Deijl, Puck van der Zwan

Cees Verkerk, Daniël van der Plas, Niek Janssen, Bjorn van der Harst, Thijs Boss

STAF

Trainers/Coaches: Hans van der Plas

STAND
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 015
1Fortuna / Delta Logistiek B485031081729
2Dijkvogels B25401840373
3Die Haghe B25302648399
4Excelsior B1420243435-1
5ONDO B3520344648-2
6Refleks B2620444856-8
7KVS / Maritiem B2510423646-10
PROGRAMMA
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 015
26/01 13:00KVS / Maritiem B2 - ONDO B3De Blinkerd
02/02 11:00KVS / Maritiem B2 - Die Haghe B2De Blinkerd
09/02 13:05Dijkvogels B2 - KVS / Maritiem B2Sporthal
16/02 12:00Excelsior B1 - KVS / Maritiem B2De Buitenhof
16/03 12:15Refleks B2 - KVS / Maritiem B2De Schilp
23/03 13:00KVS / Maritiem B2 - Excelsior B1De Blinkerd
30/03 15:55ONDO B3 - KVS / Maritiem B2De Hoekstee
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:15Refleks B2 - Fortuna / Delta Logistiek B412 - 13
19/01 12:00Excelsior B1 - Die Haghe B208 - 07
19/01 12:00ONDO B3 - Dijkvogels B205 - 09
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 15:00Die Haghe B2 - Excelsior B110 - 08
12/01 14:05Dijkvogels B2 - Fortuna / Delta Logistiek B407 - 11
12/01 13:00KVS / Maritiem B2 - Refleks B212 - 07
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 15:00Fortuna / Delta Logistiek B4 - ONDO B312 - 11
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 14:00Fortuna / Delta Logistiek B4 - KVS / Maritiem B211 - 09
17/12 18:00ONDO B3 - Die Haghe B209 - 11
17/12 18:00KVS / Maritiem B2 - Fortuna / Delta Logistiek B406 - 11
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 14:05Dijkvogels B2 - Refleks B210 - 09
15/12 12:00Excelsior B1 - Fortuna / Delta Logistiek B412 - 10
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 16:00Die Haghe B2 - Dijkvogels B208 - 09
08/12 12:15Refleks B2 - ONDO B307 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:45Fortuna / Delta Logistiek B4 - Refleks B204 - 05
01/12 14:15KVS / Maritiem B2 - Dijkvogels B204 - 05
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:00Die Haghe B2 - KVS / Maritiem B212 - 05
24/11 13:00ONDO B3 - Fortuna / Delta Logistiek B410 - 09
24/11 11:30Refleks B2 - Excelsior B108 - 06