KVS/Maritiem B3

OPSTELLING

B3 Klasse: B-057 Wedstrijdnummer: BK40670
za 23/03
12:00
Meervogels / Física B3 –  KVS / Maritiem B3
Dames Bo Pronk, Dominique Raats, Feline Top, Senne den Dekker
Heren Beau Caminada, Jannick Gode, Matthijs Pronk
Coach Daphne Janssen, Fleur van der Ende
Verzamelen 11:00
Vervoer Top, Raats, Caminada
Locatie De Veur in Zoetermeer
1,855469

SELECTIE

Bo Pronk, Dominique Raats, Feline Top, Senne den Dekker

Beau Caminada, Jannick Gode, Matthijs Pronk

STAF

Trainers/Coaches: Fleur van der Ende, Daphne Janssen, Yannick Buvelot

STAND
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057
1VEO B211821181044955
2KVS / Maritiem B31071215765125
3ONDO B51161413908010
4Meervogels / Física B31042410625210
5Avanti B610334945450
6Nieuwerkerk B31031675877-19
7Olympia B4100010036117-81
PROGRAMMA
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 057
23/03 12:00Meervogels / Física B3 - KVS / Maritiem B3De Veur
30/03 12:15KVS / Maritiem B3 - Avanti B6De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 16:00Nieuwerkerk B3 - KVS / Maritiem B305 - 10
16/03 11:15VEO B2 - Meervogels / Física B309 - 03
16/03 11:00Olympia B4 - ONDO B506 - 10
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 13:00KVS / Maritiem B3 - ONDO B511 - 04
09/03 12:00Olympia B4 - Nieuwerkerk B305 - 11
09/03 11:00Avanti B6 - VEO B203 - 03
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 15:00Nieuwerkerk B3 - Avanti B604 - 04
week 7 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
23/02 12:00KVS / Maritiem B3 - Olympia B414 - 02
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 13:55ONDO B5 - Meervogels / Física B312 - 09
16/02 11:15VEO B2 - Olympia B421 - 05
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 13:00ONDO B5 - VEO B208 - 15
09/02 12:00Meervogels / Física B3 - Avanti B603 - 01
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 15:15Avanti B6 - ONDO B503 - 08
02/02 15:00Nieuwerkerk B3 - Meervogels / Física B306 - 05
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 17:15Avanti B6 - KVS / Maritiem B304 - 07
26/01 13:05ONDO B5 - Nieuwerkerk B309 - 08
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:00Nieuwerkerk B3 - VEO B204 - 17
19/01 12:00Olympia B4 - Avanti B602 - 05
19/01 11:00KVS / Maritiem B3 - Meervogels / Física B307 - 06
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 14:00KVS / Maritiem B3 - VEO B206 - 06
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 16:15VEO B2 - KVS / Maritiem B307 - 02
05/01 13:00ONDO B5 - Olympia B411 - 06
05/01 11:10Meervogels / Física B3 - Nieuwerkerk B306 - 04
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 16:25VEO B2 - Avanti B605 - 04
22/12 13:00Meervogels / Física B3 - Olympia B413 - 01
22/12 13:00KVS / Maritiem B3 - Nieuwerkerk B308 - 03
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 16:00Nieuwerkerk B3 - Olympia B411 - 05
15/12 13:00ONDO B5 - KVS / Maritiem B312 - 01
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 17:15Avanti B6 - Nieuwerkerk B308 - 02
08/12 15:50Meervogels / Física B3 - ONDO B505 - 05
08/12 12:00Olympia B4 - VEO B202 - 11
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 16:00Avanti B6 - Meervogels / Física B306 - 06
01/12 13:00Olympia B4 - KVS / Maritiem B302 - 10
01/12 11:45VEO B2 - ONDO B509 - 06
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:15ONDO B5 - Avanti B605 - 07
24/11 12:00Meervogels / Física B3 - VEO B206 - 01