JEUGDTEAMS C-D

WEDSTRIJDVERSLAG Er worden wekelijks door een aantal enthousiaste ouders leuke verslagjes geschreven van de wedstrijden. Sommigen hebben een eigen Facebook pagina. Stuur je verslag naar kvswedstrijdsecretariaatcd@gmail.com. Dan zetten wij het stukje op de KVS website.

AFMELDEN voor een wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij Ingrid van Houten/Alie Kool (06-28227796). Daarna afmelden bij je trainer.

C1 Klasse: C1E Wedstrijdnummer: WK19859
za 07/12
11:00
KVS / Maritiem C1 –  VEO C1
Dames Annika Heller, Estelle Roeleveld, Marit van Houten, Suzanne Thien
Heren Emile Jol, Fennik Boogaard, Mike de Soet, Paul Vogelaar
Coach Richard Kluitmans, Roland van Houten
Reserves Jara van den Berg (B2), Thomas Buwalda (C2), Vincent de Zwart (B2)
Verzamelen 10:30
Scheidsrechter Diana Boogaard
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
C2 Klasse: C-048 Wedstrijdnummer: BK21583
za 07/12
12:40
HKV / Ons Eibernest C1 –  KVS / Maritiem C2
Dames Jacky van Vendeloo, Milou Koelman, Quinty Gerber, Rodijna Hanafy
Heren Thomas Buis, Thomas Buwalda, Tim de Rooij, Wijbren Kremer
Coach Celeste Lazarom, Fleur van der Ende, Janou Verburg
Reserves Tigo Scholtes (C3)
Verzamelen 11:45
Vervoer Buwalda, Buis, Kremer
Locatie HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
C3 Klasse: C-055 Wedstrijdnummer: BK21565
za 07/12
17:25
ONDO C3 –  KVS / Maritiem C3
Dames Annika Pronk, Ivana Vreeswijk, Nikkie Taal, Noa Baale, Vera Struving
Heren Philip Schonewille, Riemer Galama, Tigo Scholtes
Coach Joey Dobbe, Peter Kool
Reserves Chloë Lenos (C4), Thomas Buis (C2)
Verzamelen 16:15
Vervoer Vreeswijk, Schonewille, Taal
Locatie De Hoekstee in Hoek van Holland
Opmerking afgemeld: Sander van Es
D1 Klasse: D-049 Wedstrijdnummer: BK24386
za 07/12
15:15
GKV D1 –  KVS / Maritiem D1
Dames Eline Knoester, Madeline Jol, Senna van der Harst, Tirza Knoester, Justine de Neef (C4), Lieke Pronk (C4)
Heren Bryen Grotendorst, Mirko Knoester, Sverre de Graaf, Guus Pruymboom (D2)
Coach Lynn van der Ende, Ron Knoester
Verzamelen 14:15
Vervoer Mooij, Knoester, Knoester
Locatie Overbosch in Den Haag
Opmerking afgemeld: Ninthe Mooij, Nathan Buwalda
D3 Klasse: D-051 Wedstrijdnummer: BK24404
za 07/12
10:00
KVS / Maritiem D3 –  Achilles D3
Dames Emma Wild, Eva Vorst, Lisa van Leeuwen, Madelief Mortensen, Olivia Gunst
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen, Olaf de Jager (D2), Toby Raats (D2)
Coach Esther Timan, Christiaan Spaans, Jesse van der Toorn, Jorg Korving, Noah van der Toorn
Verzamelen 09:30
Scheidsrechter Christine Rot
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
C1 Klasse: C1E Wedstrijdnummer: WK19588
za 14/12
13:55
Achilles C1 –  KVS / Maritiem C1
Dames Annika Heller, Estelle Roeleveld, Marit van Houten, Suzanne Thien
Heren Emile Jol, Fennik Boogaard, Mike de Soet, Paul Vogelaar
Coach Richard Kluitmans, Roland van Houten
Verzamelen 13:00
Vervoer Jol, Thien, Heller
Locatie Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
C3 Klasse: C-055 Wedstrijdnummer: BK21757
za 14/12
13:10
KVS / Maritiem C3 –  Trekvogels C1
Dames Annika Pronk, Ivana Vreeswijk, Nikkie Taal, Noa Baale, Vera Struving
Heren Philip Schonewille, Riemer Galama, Sander van Es, Tigo Scholtes
Coach Joey Dobbe, Peter Kool
Verzamelen 12:45
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
C4 Klasse: C-056 Wedstrijdnummer: BK21777
za 14/12
11:05
Thor C1 –  KVS / Maritiem C4
Dames Amber Pronk, Chloë Lenos, Eline Willems, Justine de Neef, Laura Taal, Lieke Pronk, Naomi Pronk, Rachael Pronk
Heren
Coach Isabelle Orru
Verzamelen onbekend
Vervoer de Neef, Lenos, Pronk
Scheidsrechter Tamara Turenhout
Locatie Riederpoort in Barendrecht
D1 Klasse: D-049 Wedstrijdnummer: BK24654
za 14/12
12:10
KVS / Maritiem D1 –  ONDO D2
Dames Eline Knoester, Madeline Jol, Ninthe Mooij, Senna van der Harst, Tirza Knoester
Heren Bryen Grotendorst, Mirko Knoester, Nathan Buwalda, Sverre de Graaf
Coach Lynn van der Ende, Ron Knoester
Verzamelen 11:45
Scheidsrechter Desiree Peters
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
D2 Klasse: D-050 Wedstrijdnummer: BK26055
za 14/12
13:00
VEO D1 –  KVS / Maritiem D2
Dames Danique van Wijgerden, Ella Gulker, Jasmijn Top, Noor Gunst
Heren Daniel Schaap, Guus Pruymboom, Olaf de Jager, Toby Raats
Coach Indy Peters, Ruben van Houten
Verzamelen 12:00
Vervoer van Wijgerden, Top, Pruymboom
Scheidsrechter Bram, H. Habermehl, B
Locatie Essesteyn in Voorburg
Opmerking afgemeld: Livia Jol
D3 Klasse: D-051 Wedstrijdnummer: BK24517
za 14/12
13:00
Phoenix D4 –  KVS / Maritiem D3
Dames Emma Wild, Eva Vorst, Lisa van Leeuwen, Madelief Mortensen, Olivia Gunst
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen
Coach Esther Timan, Christiaan Spaans, Jesse van der Toorn, Jorg Korving, Noah van der Toorn
Verzamelen 12:00
Vervoer Witkamp, Gunst, Mortensen
Locatie Oosterpoort in Zoetermeer
D4 Klasse: D-063 Wedstrijdnummer: BK26033
za 14/12
14:10
KVS / Maritiem D4 –  Phoenix D3
Dames Amy van den Berg, Feline de Neef, Josephine Sombekke, Mily Al-azzazi, Romy Harteveld
Heren Julian Werkman, Moritz Kaluza, Otte Baarda
Coach Esther Timan, Christiaan Spaans, Jesse van der Toorn, Jorg Korving, Noah van der Toorn
Verzamelen 13:45
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
10,4375