KVS/Maritiem C1

OPSTELLING

C1 Klasse: C1E Wedstrijdnummer: WK30184
za 23/03
14:00
TOP / SolarCompleet C2 –  KVS / Maritiem C1
Dames Emma van Bel, Estelle Roeleveld, Jara van den Berg, Sienna van der Plas
Heren Fennik Boogaard, Hidde den Heijer, Mike de Soet, Vincent de Zwart
Coach Bart Parmentier, Christiaan Spaans
Reserves Annika Heller (C2), Koen de Roode (B1)
Verzamelen 12:45
Vervoer den Heijer, de Zwart, van der Plas
Locatie De Wasbeek in Sassenheim
2,21875

SELECTIE

Sienna van der Plas, Emma van Bel, Jara van den Berg, Estelle Roeleveld

Vincent de Zwart, Mike de Soet, Fennik Boogaard, Hidde den Heijer

STAF

Trainers/Coaches: Bart Parmentier, Christiaan Spaans

STAND
C-aspiranten 1e klasse E
1Avanti C110901181249331
2Refleks C1117041415213022
3Fortuna / Delta Logistiek C210613131027527
3TOP / SolarCompleet C210613131079611
4Achilles C1114078112131-19
5KVS / Maritiem C110208489116-27
6Tempo C210109297142-45
PROGRAMMA
C-aspiranten 1e klasse E
23/03 14:00TOP / SolarCompleet C2 - KVS / Maritiem C1De Wasbeek
30/03 11:10KVS / Maritiem C1 - Tempo C2De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 13:45Avanti C1 - Fortuna / Delta Logistiek C210 - 09
16/03 12:20Achilles C1 - Tempo C212 - 10
16/03 11:15Refleks C1 - TOP / SolarCompleet C212 - 11
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 12:00KVS / Maritiem C1 - Achilles C113 - 07
09/03 12:00Tempo C2 - Refleks C114 - 22
09/03 11:00TOP / SolarCompleet C2 - Fortuna / Delta Logistiek C208 - 08
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 13:00Fortuna / Delta Logistiek C2 - KVS / Maritiem C114 - 07
16/02 12:00Achilles C1 - TOP / SolarCompleet C207 - 12
16/02 10:15Refleks C1 - Avanti C114 - 15
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 15:00Tempo C2 - TOP / SolarCompleet C211 - 12
09/02 12:45Avanti C1 - KVS / Maritiem C117 - 07
09/02 11:15Refleks C1 - Achilles C115 - 10
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 15:15Fortuna / Delta Logistiek C2 - Tempo C214 - 03
02/02 13:30Achilles C1 - Avanti C109 - 14
02/02 10:00KVS / Maritiem C1 - Refleks C110 - 09
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 16:30Tempo C2 - KVS / Maritiem C113 - 10
26/01 13:15Fortuna / Delta Logistiek C2 - Refleks C108 - 11
26/01 12:00TOP / SolarCompleet C2 - Avanti C113 - 11
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:45Avanti C1 - Tempo C213 - 07
19/01 12:00Achilles C1 - Fortuna / Delta Logistiek C209 - 11
19/01 10:00KVS / Maritiem C1 - TOP / SolarCompleet C207 - 11
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 15:30Fortuna / Delta Logistiek C2 - Avanti C106 - 11
12/01 14:00Tempo C2 - Achilles C113 - 16
12/01 13:00TOP / SolarCompleet C2 - Refleks C109 - 10
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 15:45Fortuna / Delta Logistiek C2 - TOP / SolarCompleet C212 - 08
15/12 12:00Achilles C1 - KVS / Maritiem C112 - 11
15/12 10:15Refleks C1 - Tempo C220 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 13:45Avanti C1 - Refleks C115 - 12
08/12 13:00KVS / Maritiem C1 - Fortuna / Delta Logistiek C205 - 09
08/12 11:00TOP / SolarCompleet C2 - Achilles C111 - 08
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:15KVS / Maritiem C1 - Avanti C106 - 07
01/12 11:15TOP / SolarCompleet C2 - Tempo C212 - 10
01/12 11:10Achilles C1 - Refleks C112 - 10
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 16:00Tempo C2 - Fortuna / Delta Logistiek C203 - 11
24/11 12:45Avanti C1 - Achilles C111 - 10
24/11 10:30Refleks C1 - KVS / Maritiem C117 - 13