KVS/Maritiem C1

OPSTELLING

C1 Klasse: C1E Wedstrijdnummer: WK30043
za 26/01
16:30
Tempo C2 –  KVS / Maritiem C1
Dames Emma van Bel, Estelle Roeleveld, Jara van den Berg, Sienna van der Plas
Heren Fennik Boogaard, Hidde den Heijer, Mike de Soet, Vincent de Zwart
Coach Bart Parmentier, Christiaan Spaans
Verzamelen 15:15
Vervoer de Soet, den Heijer, van der Plas
Scheidsrechter HHH. van Dongen
Locatie Limeshallen in Alphen ad Rijn
2,414063

SELECTIE

Sienna van der Plas, Emma van Bel, Jara van den Berg, Estelle Roeleveld

Vincent de Zwart, Mike de Soet, Fennik Boogaard, Hidde den Heijer

STAF

Trainers/Coaches: Bart Parmentier, Christiaan Spaans

STAND
C-aspiranten 1e klasse E
1Avanti C1550010574116
2Fortuna / Delta Logistiek C254018493613
3Refleks C15302669627
4TOP / SolarCompleet C25302651474
5Achilles C16303667670
6KVS / Maritiem C1500504256-14
7Tempo C2500504672-26
PROGRAMMA
C-aspiranten 1e klasse E
26/01 16:30Tempo C2 - KVS / Maritiem C1Limeshallen
02/02 10:00KVS / Maritiem C1 - Refleks C1De Blinkerd
09/02 12:45Avanti C1 - KVS / Maritiem C1De Viergang
16/02 13:00Fortuna / Delta Logistiek C2 - KVS / Maritiem C1Fortuna-hal
09/03 12:00KVS / Maritiem C1 - Achilles C1De Blinkerd
23/03 14:00TOP / SolarCompleet C2 - KVS / Maritiem C1De Wasbeek
30/03 11:10KVS / Maritiem C1 - Tempo C2De Blinkerd
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:45Avanti C1 - Tempo C213 - 07
19/01 12:00Achilles C1 - Fortuna / Delta Logistiek C209 - 11
19/01 10:00KVS / Maritiem C1 - TOP / SolarCompleet C207 - 11
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 15:30Fortuna / Delta Logistiek C2 - Avanti C106 - 11
12/01 14:00Tempo C2 - Achilles C113 - 16
12/01 13:00TOP / SolarCompleet C2 - Refleks C109 - 10
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 15:45Fortuna / Delta Logistiek C2 - TOP / SolarCompleet C212 - 08
15/12 12:00Achilles C1 - KVS / Maritiem C112 - 11
15/12 10:15Refleks C1 - Tempo C220 - 13
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 13:45Avanti C1 - Refleks C115 - 12
08/12 13:00KVS / Maritiem C1 - Fortuna / Delta Logistiek C205 - 09
08/12 11:00TOP / SolarCompleet C2 - Achilles C111 - 08
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:15KVS / Maritiem C1 - Avanti C106 - 07
01/12 11:15TOP / SolarCompleet C2 - Tempo C212 - 10
01/12 11:10Achilles C1 - Refleks C112 - 10
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 16:00Tempo C2 - Fortuna / Delta Logistiek C203 - 11
24/11 12:45Avanti C1 - Achilles C111 - 10
24/11 10:30Refleks C1 - KVS / Maritiem C117 - 13