KVS/Maritiem C3

OPSTELLING

C3 Klasse: C-029 Wedstrijdnummer: BK38520
za 26/01
11:00
KVS / Maritiem C3 –  Velocitas C2
Dames Annelin Buis, Batoul Isa, Carlijn Kool, Ivana Vreeswijk, Noah Baale, Vera Struving
Heren Jeremy Gerber, Sander van Es
Coach
Verzamelen 10:30
Scheidsrechter Simone de Groot
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
1,773438

SELECTIE

Ivana Vreeswijk, Annelin Buis, Batoul Isa, Vera Struiving, Noa van Baale, Carlijn Kool

Sander van Es, Jeremy Gerber

STAF

Trainers/Coaches: Indy Peters, Melvin Taal

STAND
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 029
1Fiks C2660012643727
2KIOS C2650110523913
3TOP / SolarCompleet C464028573225
4KZ Danaiden C36303636333
5Tempo C36204441401
6Velocitas C26204439390
7Futura C1620443152-21
8KVS / Maritiem C3600601967-48
PROGRAMMA
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 029
26/01 11:00KVS / Maritiem C3 - Velocitas C2De Blinkerd
02/02 16:40KIOS C2 - KVS / Maritiem C3Estafette
16/02 12:05Fiks C2 - KVS / Maritiem C3Sporthal De Cuyl
23/02 11:00KVS / Maritiem C3 - TOP / SolarCompleet C4De Blinkerd
09/03 11:00KVS / Maritiem C3 - KZ Danaiden C3De Blinkerd
16/03 15:00Futura C1 - KVS / Maritiem C3Zuidhaghe
23/03 12:00KVS / Maritiem C3 - Tempo C3De Blinkerd
30/03 14:10Velocitas C2 - KVS / Maritiem C3De Does
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 14:00Futura C1 - KIOS C205 - 09
19/01 14:00Tempo C3 - KVS / Maritiem C307 - 03
19/01 13:10Velocitas C2 - TOP / SolarCompleet C404 - 05
19/01 10:10KZ Danaiden C3 - Fiks C205 - 13
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 15:30KIOS C2 - Tempo C309 - 07
12/01 12:05Fiks C2 - Velocitas C210 - 07
12/01 11:00TOP / SolarCompleet C4 - KZ Danaiden C307 - 05
12/01 11:00KVS / Maritiem C3 - Futura C103 - 11
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 14:00Fiks C2 - TOP / SolarCompleet C407 - 06
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 11:30TOP / SolarCompleet C4 - Futura C116 - 04
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 15:00Futura C1 - Velocitas C202 - 09
15/12 13:30KIOS C2 - TOP / SolarCompleet C408 - 06
15/12 12:00Fiks C2 - Tempo C312 - 07
15/12 11:00KZ Danaiden C3 - KVS / Maritiem C312 - 02
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 15:35Tempo C3 - KZ Danaiden C303 - 04
08/12 15:10Velocitas C2 - KIOS C208 - 10
08/12 12:00KVS / Maritiem C3 - Fiks C204 - 12
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 15:00Futura C1 - KZ Danaiden C306 - 05
01/12 14:00TOP / SolarCompleet C4 - KVS / Maritiem C317 - 04
01/12 13:30KIOS C2 - Fiks C208 - 10
01/12 12:00Velocitas C2 - Tempo C309 - 07
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:00Tempo C3 - Futura C110 - 03
24/11 11:00KVS / Maritiem C3 - KIOS C203 - 08
24/11 11:00KZ Danaiden C3 - Velocitas C205 - 02