KVS/Maritiem D3

2018 Teamfoto KVS D3
OPSTELLING

D3 Klasse: D-069 Wedstrijdnummer: BK36706
za 23/03
10:00
KVS / Maritiem D3 –  Dubbel Zes D2
Dames Amber Pronk, Cloe Lenos, Emma Wild, Eva Vorst, Laura Taal, Lisa van Leeuwen, Madelief Mortensen, Olivia Gunst, Rachael Pronk
Heren
Coach Fleur van der Ende, Nina de Bruijn
Verzamelen 09:30
Scheidsrechter Ivan Habermehl
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
1,517578

SELECTIE

Laura Taal, Chloë Lenos, Amber Pronk, Madelief Mortensen, Olivia Gunst , Lisa van Leeuwen, Rachael Pronk, Eva van der Vorst, Emma de Wild

STAF

Trainers/Coaches: Fleur van der Ende, Nina de Bruijn

STAND
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069
1Madjoe D411100120792653
2Refleks D31080216813051
3Meervogels / Física D31170414723537
4KVS / Maritiem D31042410382810
5ONDO D410415949427
6Phoenix D31011833070-40
7Dubbel Zes D2100010015133-118
PROGRAMMA
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069
23/03 10:00KVS / Maritiem D3 - Dubbel Zes D2De Blinkerd
30/03 11:55ONDO D4 - KVS / Maritiem D3De Hoekstee
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 15:00ONDO D4 - Refleks D303 - 07
16/03 12:00Madjoe D4 - KVS / Maritiem D301 - 03
16/03 10:00Meervogels / Física D3 - Phoenix D307 - 02
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 10:15Refleks D3 - KVS / Maritiem D306 - 02
09/03 10:00Meervogels / Física D3 - Dubbel Zes D210 - 01
09/03 10:00Madjoe D4 - Phoenix D314 - 02
week 7 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
23/02 11:00Phoenix D3 - Meervogels / Física D302 - 10
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 13:00Dubbel Zes D2 - Refleks D300 - 17
16/02 11:55ONDO D4 - Madjoe D403 - 05
16/02 10:00KVS / Maritiem D3 - Meervogels / Física D305 - 04
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 12:00Madjoe D4 - Meervogels / Física D306 - 03
09/02 12:00ONDO D4 - Dubbel Zes D209 - 02
09/02 11:00Phoenix D3 - KVS / Maritiem D301 - 07
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 11:00Dubbel Zes D2 - Madjoe D403 - 08
02/02 10:00Meervogels / Física D3 - ONDO D406 - 02
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 11:00Phoenix D3 - Dubbel Zes D211 - 01
26/01 10:15Refleks D3 - Madjoe D402 - 05
26/01 10:00KVS / Maritiem D3 - ONDO D402 - 02
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:05ONDO D4 - Phoenix D307 - 01
19/01 12:00Dubbel Zes D2 - KVS / Maritiem D301 - 12
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 11:15Refleks D3 - ONDO D407 - 04
12/01 10:00KVS / Maritiem D3 - Madjoe D401 - 02
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 16:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D303 - 03
05/01 10:05Meervogels / Física D3 - Refleks D307 - 03
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 13:00ONDO D4 - Meervogels / Física D305 - 04
22/12 10:00Phoenix D3 - Refleks D303 - 08
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:40Dubbel Zes D2 - Meervogels / Física D302 - 17
15/12 10:00Phoenix D3 - Madjoe D402 - 06
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 13:00Madjoe D4 - ONDO D407 - 02
08/12 11:15Refleks D3 - Dubbel Zes D218 - 01
08/12 10:00Meervogels / Física D3 - KVS / Maritiem D302 - 01
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 11:15Dubbel Zes D2 - ONDO D401 - 12
01/12 10:00KVS / Maritiem D3 - Refleks D302 - 06
01/12 10:00Meervogels / Física D3 - Madjoe D402 - 06
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 10:00Madjoe D4 - Dubbel Zes D219 - 03
24/11 09:30Refleks D3 - Phoenix D307 - 03