KVS/Maritiem D3

2018 Teamfoto KVS D3
OPSTELLING

D3 Klasse: D-069 Wedstrijdnummer: BK36421
za 26/01
10:00
KVS / Maritiem D3 –  ONDO D4
Dames Amber Pronk, Cloe Lenos, Emma Wild, Eva Vorst, Laura Taal, Lisa van Leeuwen, Madelief Mortensen, Olivia Gunst, Rachael Pronk
Heren
Coach Fleur van der Ende, Nina de Bruijn
Verzamelen 09:30
Scheidsrechter Dyanne Verbaan
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
1,757813

SELECTIE

Laura Taal, Chloë Lenos, Amber Pronk, Madelief Mortensen, Olivia Gunst , Lisa van Leeuwen, Rachael Pronk, Eva van der Vorst, Emma de Wild

STAF

Trainers/Coaches: Fleur van der Ende, Nina de Bruijn

STAND
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069
1Madjoe D4550010401030
2Refleks D3650110492029
3Meervogels / Física D353026321715
4ONDO D453026302010
5KVS / Maritiem D35113319145
6Phoenix D3501411231-19
7Dubbel Zes D250050878-70
PROGRAMMA
Breedtekorfbal D-pupillen poule 069
26/01 10:00KVS / Maritiem D3 - ONDO D4De Blinkerd
09/02 11:00Phoenix D3 - KVS / Maritiem D3Oosterpoort
16/02 10:00KVS / Maritiem D3 - Meervogels / Física D3De Blinkerd
09/03 10:15Refleks D3 - KVS / Maritiem D3De Schilp
16/03 12:00Madjoe D4 - KVS / Maritiem D3Middelmors
23/03 10:00KVS / Maritiem D3 - Dubbel Zes D2De Blinkerd
30/03 11:55ONDO D4 - KVS / Maritiem D3De Hoekstee
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 16:05ONDO D4 - Phoenix D307 - 01
19/01 12:00Dubbel Zes D2 - KVS / Maritiem D301 - 12
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 11:15Refleks D3 - ONDO D407 - 04
12/01 10:00KVS / Maritiem D3 - Madjoe D401 - 02
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 16:00KVS / Maritiem D3 - Phoenix D303 - 03
05/01 10:05Meervogels / Física D3 - Refleks D307 - 03
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 13:00ONDO D4 - Meervogels / Física D305 - 04
22/12 10:00Phoenix D3 - Refleks D303 - 08
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:40Dubbel Zes D2 - Meervogels / Física D302 - 17
15/12 10:00Phoenix D3 - Madjoe D402 - 06
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 13:00Madjoe D4 - ONDO D407 - 02
08/12 11:15Refleks D3 - Dubbel Zes D218 - 01
08/12 10:00Meervogels / Física D3 - KVS / Maritiem D302 - 01
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 11:15Dubbel Zes D2 - ONDO D401 - 12
01/12 10:00Meervogels / Física D3 - Madjoe D402 - 06
01/12 10:00KVS / Maritiem D3 - Refleks D302 - 06
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 10:00Madjoe D4 - Dubbel Zes D219 - 03
24/11 09:30Refleks D3 - Phoenix D307 - 03