JEUGDTEAMS E-F

Afmelden voor een wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij Nathalie (06-15004314). Alleen in geval van ziekte of andere dringende situaties kan het ook later.

Er worden wekelijks door een aantal enthousiaste ouders leuke verslagjes geschreven van de wedstrijden. Sommigen hebben een eigen facebook pagina. Verslagen kunnen ook altijd gestuurd worden naar kvswedstrijdsecretariaatefw@gmail.com. Dan wordt het stukje op de kvs website geplaatst.

E1 Klasse: E-004 Wedstrijdnummer: BK29494
za 23/03
09:00
KVS / Maritiem E1 –  KOAG E1
Dames Ninthe Mooij, Senna van der Harst, Tirza Knoester
Heren Bryen Grotendorst, Nathan Buwalda, Sverre de Graaf
Coach Janou Verburg, Norah Luhulima, Ido Mooij, Kevin Roeleveld
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Madjid Korodowou
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
E3 Klasse: E-095 Wedstrijdnummer: BK31712
za 23/03
15:15
HKV / Ons Eibernest E2 –  KVS / Maritiem E3
Dames Amy van den Berg, Indy Baale, Mily Al-azzazi, Romy Harteveld
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen
Coach Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan
Verzamelen 14:15
Vervoer Witkamp, Baale
Locatie HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
E4 Klasse: E-060 Wedstrijdnummer: BK29258
za 23/03
09:00
KVS / Maritiem E4 –  Avanti E4
Dames Emma de Graaf, Iris Koelman, Mae-Lin van de Graaf, Sanne de Jager
Heren Otte Baarda, Sem Pronk
Coach Dominique Raats, Liesbeth de Groot, Senne den Dekker, Arjen de Graaf
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Christian van der Eijk
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
F1 Klasse: F-010 Wedstrijdnummer: BK26525
za 23/03
09:00
Meervogels / Física F1 –  KVS / Maritiem F1
Dames Joelle de Roode, Kate Roeleveld
Heren Aron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
Coach Siska van der Veen, Koen de Roode, Niek Janssen, Rene de Jager
Verzamelen 08:00
Vervoer de Roode, Roeleveld
Locatie De Veur in Zoetermeer
F2 Klasse: F-050 Wedstrijdnummer: BK50192
za 23/03
09:15
Refleks F2 –  KVS / Maritiem F2
Dames Fleur Spaans, Lulu Kruit
Heren Daan Koelman, Seth Wiekenkamp, Thom den Dekker
Coach Feline Top, Sienna van der Plas, Erik den Dekker, Jorg Kruit
Verzamelen 08:15
Vervoer Spaans, Kruit
Locatie De Schilp in Rijswijk
F3 Klasse: F-061 Wedstrijdnummer: BK28191
za 23/03
09:20
Achilles F3 –  KVS / Maritiem F3
Dames Febe Rosenstock, Lara Witkamp, Madelief Tiemens, Meryl Frick
Heren Jace den Dekker, Jelle Roos
Coach Pauline Witkamp, Timo Tiemens
Verzamelen 08:15
Vervoer Witkamp, Frick
Scheidsrechter Floortje Mulder
Locatie Sportcampus Zuiderpark in Den Haag
F4 Klasse: F-045 Wedstrijdnummer: BK26520
za 23/03
12:00
ALO F1 –  KVS / Maritiem F4
Dames Isa Gielbert, Isa Reyntjes, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw
Heren Julian van Reenen, Sijf Baarda
Coach Jara van den Berg, Quinty Gerber
Verzamelen 11:00
Vervoer van Reenen, Gielbert
Scheidsrechter Myrthe Booij
Locatie Ockenburgh in Den Haag
E1 Klasse: E-004 Wedstrijdnummer: BK32891
za 30/03
09:00
Nieuwerkerk E1 –  KVS / Maritiem E1
Dames Ninthe Mooij, Senna van der Harst, Tirza Knoester
Heren Nathan Buwalda
Coach Janou Verburg, Norah Luhulima, Ido Mooij, Kevin Roeleveld
Verzamelen 07:45
Vervoer Grotendorst, Knoester
Scheidsrechter Jelmer Baljeu
Locatie De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
Opmerking afgemeld: Bryen Grotendorst, Sverre de Graaf
E2 Klasse: E-045 Wedstrijdnummer: BK32757
za 30/03
09:00
Excelsior E5 –  KVS / Maritiem E2
Dames Danique van Wijgerden, Ella Gulker, Hannah van der Plas, Jasmijn Top
Heren Moritz Kaluza, Toby Raats
Coach Annemieke de Mooij, Indy Peters, Ruben van Houten
Verzamelen 08:00
Vervoer van der Plas, Kaluza
Locatie De Buitenhof in Delft
E3 Klasse: E-095 Wedstrijdnummer: BK31445
za 30/03
09:00
KVS / Maritiem E3 –  Lynx E1
Dames Amy van den Berg, Indy Baale, Mily Al-azzazi, Romy Harteveld
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen
Coach Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Juan Verkerk
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
E4 Klasse: E-060 Wedstrijdnummer: BK29349
za 30/03
12:00
ALO E4 –  KVS / Maritiem E4
Dames Emma de Graaf, Iris Koelman, Mae-Lin van de Graaf, Sanne de Jager
Heren Otte Baarda, Sem Pronk
Coach Dominique Raats, Liesbeth de Groot, Senne den Dekker, Arjen de Graaf
Verzamelen 11:00
Vervoer de Graaf, Baarda
Scheidsrechter Colin Roelink
Locatie Ockenburgh in Den Haag
F3 Klasse: F-061 Wedstrijdnummer: BK28359
za 30/03
09:00
KVS / Maritiem F3 –  ALO F2
Dames Febe Rosenstock, Lara Witkamp, Madelief Tiemens, Meryl Frick
Heren Jace den Dekker, Jelle Roos
Coach Pauline Witkamp, Timo Tiemens
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Celeste Lazarom
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
F4 Klasse: F-045 Wedstrijdnummer: BK28282
za 30/03
09:00
KVS / Maritiem F4 –  ODO F3
Dames Isa Gielbert, Isa Reyntjes, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw
Heren Julian van Reenen, Sijf Baarda
Coach Jara van den Berg, Quinty Gerber
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Laura Boek
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
18,85742