JEUGDTEAMS E-F

Afmelden

Afmelden voor een (oefen)wedstrijd kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij Nathalie (06-15004314). Alleen in geval van ziekte of andere dringende situaties kan het ook later.

Wedstrijdverslagen

Voor de EF-teams is een besloten Facebook-groep gemaakt. Op deze pagina plaatsen trainers en ouders regelmatig foto’s en wedstrijdverslagen. Een leuke groep om te volgen! Als je lid wil worden van deze groep, laat het weten.

Wedstrijdverslagen en foto’s kun je ook mailen naar kvswedstrijdsecretariaatefw@gmail.com of appen naar 06-15004314. Dan plaatsen we het op de KVS website of Instagram account.

E1Klasse:E-123 Wedstrijdnummer: BK1909
za 26/09
10:00
Nieuwerkerk E1 -  KVS | Maritiem E1
DamesJoelle de Roode, Kate Roeleveld
HerenAron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
CoachCeleste Lazarom, Larissa Lazarom
Verzamelen09:00
Vervoerde Jager, van Swol
ScheidsrechterRonald Verbeek
LocatieDe Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
E2Klasse:E-119 Wedstrijdnummer: BK2258
za 26/09
09:30
KVS | Maritiem E2 -  Achilles E5
DamesIsa Reyntjes, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw, Meryl Frick, Sara van de Graaf
HerenJulian van Reenen, Sijf Baarda
CoachQuinty Gerber, Albert van Reenen
Verzamelen09:00
ScheidsrechterManouk den Heijer
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
E3Klasse:E-120 Wedstrijdnummer: BK2214
za 26/09
10:30
KVS | Maritiem E3 -  Achilles E3
DamesCarmen Schonewille, Joelle Pronk, Olivia van der Woude, Stacey Pronk
HerenAlex Ciocildau
CoachEstelle Roeleveld, Sienna van der Plas
Verzamelen10:00
ScheidsrechterMano Scholtes
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
E4Klasse:E-140 Wedstrijdnummer: BK1927
za 26/09
09:00
Valto E3 -  KVS | Maritiem E4
DamesFleur Spaans, Lulu Kruit, Madelief Tiemens
HerenSeth Wiekenkamp, Thom den Dekker
CoachErik den Dekker, Jorg Kruit
Verzamelen08:00
VervoerSpaans, den Dekker
LocatieDe Zwet in De Lier
E5Klasse:E-121 Wedstrijdnummer: BK1818
za 26/09
10:30
KVS | Maritiem E5 -  Die Haghe E3
DamesIsa Gielbert, Lara Witkamp
HerenOliver Jaroli, Simon Leeflang, Stan Bruijstens (F1)
CoachPauline Gielbert, Pauline Witkamp
Verzamelen10:00
ScheidsrechterTessa den Dulk
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking afgemeld: Jace den Dekker
E6Klasse:E-151 Wedstrijdnummer: BK2188
za 26/09
11:30
ONDO E10 -  KVS | Maritiem E6
DamesLobke Gennissen
HerenDaan Koelman, Jelle Roos, Leon Ciocildau
CoachMaurice Gennissen
Verzamelenonbekend
VervoerKoelman, Ciocildau
LocatieJuliana Sportpark in ’s-Gravenzande
F1Klasse:F-046 Wedstrijdnummer: BK509
za 26/09
11:30
KVS | Maritiem F1 -  HKV/Ons Eibernest F1
DamesEvi Bron, Ismee Franken, Miruna Grotendorst
HerenJinne Mooij, Kai van Arkel, Stan Bruijstens
CoachNanda Bruijstens, Richard Grotendorst, Ruben van Arkel
Verzamelen11:00
ScheidsrechterMaarten den Dulk
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
F2Klasse:F-050 Wedstrijdnummer: BK663
za 26/09
09:00
Phoenix F1 -  KVS | Maritiem F2
DamesClaire van Kruiselberg, Emma Witkamp, Hana Frick, Kim-Jasmijn Taal
HerenLiam Taal, Valentijn van Dijk
CoachEmile Jol, Fennik Boogaard, Machiel Taal
Verzamelen08:00
VervoerFrick, Taal
LocatieVan Doornenplantsoen in Zoetermeer
E1Klasse:E-123 Wedstrijdnummer: BK2644
za 03/10
11:00
KVS | Maritiem E1 -  Korbis E1
DamesJoelle de Roode, Kate Roeleveld
HerenAron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
CoachCeleste Lazarom, Larissa Lazarom
Verzamelen10:30
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
E2Klasse:E-119 Wedstrijdnummer: BK2581
za 03/10
09:00
Dunas E2 -  KVS | Maritiem E2
DamesIsa Reyntjes, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw, Meryl Frick, Sara van de Graaf
HerenJulian van Reenen, Sijf Baarda
CoachQuinty Gerber, Albert van Reenen
Verzamelen08:15
Vervoerde Zeeuw, van der Zwan
LocatieStokroosveld in Den Haag
E3Klasse:E-120 Wedstrijdnummer: BK2683
za 03/10
10:30
Fortuna | Delta Logistiek E3 -  KVS | Maritiem E3
DamesCarmen Schonewille, Joelle Pronk, Olivia van der Woude, Stacey Pronk
HerenAlex Ciocildau
CoachEstelle Roeleveld, Sienna van der Plas
Verzamelen09:30
VervoerPronk, van der Woude
LocatieKruithuisweg-Oost in Delft
E4Klasse:E-140 Wedstrijdnummer: BK2578
za 03/10
10:00
KVS | Maritiem E4 -  Achilles E2
DamesFleur Spaans, Lulu Kruit, Madelief Tiemens
HerenSeth Wiekenkamp, Thom den Dekker
CoachErik den Dekker, Jorg Kruit
Verzamelen09:30
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
E5Klasse:E-121 Wedstrijdnummer: BK3012
za 03/10
11:00
Refleks E3 -  KVS | Maritiem E5
DamesIsa Gielbert, Lara Witkamp
HerenJace den Dekker, Oliver Jaroli, Simon Leeflang
CoachPauline Gielbert, Pauline Witkamp
Verzamelen10:00
VervoerGielbert, Leeflang
LocatiePrinses Irene in Rijswijk
E6Klasse:E-151 Wedstrijdnummer: BK2932
za 03/10
10:00
KVS | Maritiem E6 -  ALO E3
DamesLobke Gennissen
HerenDaan Koelman, Jelle Roos, Leon Ciocildau
CoachMaurice Gennissen
Verzamelenonbekend
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
F1Klasse:F-046 Wedstrijdnummer: BK970
za 03/10
09:00
Dunas F1 -  KVS | Maritiem F1
DamesEvi Bron, Ismee Franken, Miruna Grotendorst
HerenJinne Mooij, Kai van Arkel, Stan Bruijstens
CoachNanda Bruijstens, Richard Grotendorst, Ruben van Arkel
Verzamelen08:15
VervoerBruijstens, Grotendorst
LocatieStokroosveld in Den Haag
F2Klasse:F-050 Wedstrijdnummer: BK942
za 03/10
11:00
KVS | Maritiem F2 -  Nieuwerkerk F2
DamesClaire van Kruiselberg, Emma Witkamp, Hana Frick, Kim-Jasmijn Taal
HerenLiam Taal, Valentijn van Dijk
CoachEmile Jol, Fennik Boogaard, Machiel Taal
Verzamelen10:30
LocatieCas van Dijkpark in Scheveningen
9,296875