KVS/Maritiem E1

OPSTELLING

E1 Klasse: E-004 Wedstrijdnummer: BK29494
za 23/03
09:00
KVS / Maritiem E1 –  KOAG E1
Dames Ninthe Mooij, Senna van der Harst, Tirza Knoester
Heren Bryen Grotendorst, Nathan Buwalda, Sverre de Graaf
Coach Janou Verburg, Norah Luhulima, Ido Mooij, Kevin Roeleveld
Verzamelen 08:30
Scheidsrechter Madjid Korodowou
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
1,867188

SELECTIE

Senna van der Harst, Tirza Knoester, Ninthe Mooij

Sverre de Graaf, Bryen Grotendorst, Nathan Buwalda

STAF

Trainers/Coaches: Janou Verburg, Norah Luhulima, Ido Mooij, Kevin Roeleveld

STAND
E-pupillen poule 004
1Nieuwerkerk E11010002019153138
2ONDO E1118121719912376
3KVS / Maritiem E1107121515210646
4OZC E1115061094124-30
5Vitesse E110208492155-63
6KOAG E110208487192-105
7RWA E110109267129-62
PROGRAMMA
E-pupillen poule 004
23/03 09:00KVS / Maritiem E1 - KOAG E1De Blinkerd
30/03 09:00Nieuwerkerk E1 - KVS / Maritiem E1De Kleine Vink
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 13:00Nieuwerkerk E1 - ONDO E125 - 08
16/03 10:00Vitesse E1 - RWA E110 - 09
16/03 09:00OZC E1 - KOAG E110 - 04
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 10:00KOAG E1 - RWA E117 - 07
09/03 10:00ONDO E1 - OZC E121 - 09
09/03 09:00Vitesse E1 - KVS / Maritiem E114 - 15
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 12:00Nieuwerkerk E1 - KOAG E120 - 03
16/02 11:00OZC E1 - Vitesse E112 - 06
16/02 09:00KVS / Maritiem E1 - ONDO E117 - 17
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 16:05OZC E1 - Nieuwerkerk E103 - 08
09/02 10:00ONDO E1 - KOAG E138 - 09
09/02 09:00KVS / Maritiem E1 - RWA E120 - 06
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 11:10KOAG E1 - Vitesse E120 - 18
02/02 09:00KVS / Maritiem E1 - OZC E115 - 06
02/02 09:00RWA E1 - ONDO E104 - 16
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 12:00KOAG E1 - OZC E112 - 13
26/01 09:00RWA E1 - Vitesse E108 - 14
26/01 09:00KVS / Maritiem E1 - Nieuwerkerk E111 - 18
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:00Nieuwerkerk E1 - RWA E115 - 00
19/01 09:00OZC E1 - KVS / Maritiem E106 - 10
19/01 09:00Vitesse E1 - ONDO E109 - 32
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 12:00KOAG E1 - KVS / Maritiem E108 - 22
12/01 11:00ONDO E1 - Nieuwerkerk E109 - 23
12/01 09:00RWA E1 - OZC E106 - 08
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 12:00Nieuwerkerk E1 - Vitesse E120 - 03
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 10:00OZC E1 - ONDO E110 - 13
15/12 10:00KVS / Maritiem E1 - Vitesse E119 - 09
15/12 09:00RWA E1 - KOAG E115 - 04
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 11:00KOAG E1 - Nieuwerkerk E104 - 27
08/12 10:55ONDO E1 - KVS / Maritiem E114 - 07
08/12 09:00Vitesse E1 - OZC E106 - 08
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:00KOAG E1 - ONDO E106 - 22
01/12 13:00Nieuwerkerk E1 - OZC E123 - 09
01/12 09:00RWA E1 - KVS / Maritiem E108 - 16
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 09:00ONDO E1 - RWA E109 - 04
24/11 09:00Vitesse E1 - Nieuwerkerk E103 - 12