KVS/Maritiem E3

2018 Teamfoto KVS E3
OPSTELLING

E3 Klasse: E-095 Wedstrijdnummer: BK31712
za 23/03
15:15
HKV / Ons Eibernest E2 –  KVS / Maritiem E3
Dames Amy van den Berg, Indy Baale, Mily Al-azzazi, Romy Harteveld
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen
Coach Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan
Verzamelen 14:15
Vervoer Witkamp, Baale
Locatie HKV/Ons Eibernesthal in Den Haag
1,759766

SELECTIE

Mily Alazzazzi, Amy van den Berg, Romy Harteveld, Indy Baale

Leon Vijfhuizen, Benjamin Witkamp

STAF

Trainers/Coaches: Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan

STAND
E-pupillen poule 095
1ONDO E81181217844242
2Lynx E110802161296465
3KVS / Maritiem E310712151056639
4Weidevogels E310514111148034
5HKV / Ons Eibernest E2103349795623
6Dubbel Zes E21020845496-42
7Phoenix E5110011022183-161
PROGRAMMA
E-pupillen poule 095
23/03 15:15HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E3HKV/Ons Eibernesthal
30/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Lynx E1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 11:05Dubbel Zes E2 - Phoenix E516 - 03
16/03 09:55ONDO E8 - Lynx E120 - 07
16/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Weidevogels E319 - 13
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 10:00ONDO E8 - HKV / Ons Eibernest E203 - 03
09/03 10:00Phoenix E5 - KVS / Maritiem E301 - 17
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 15:30HKV / Ons Eibernest E2 - Phoenix E519 - 02
16/02 13:15Weidevogels E3 - Lynx E108 - 17
16/02 09:00KVS / Maritiem E3 - ONDO E806 - 07
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 13:00HKV / Ons Eibernest E2 - Lynx E107 - 13
09/02 10:00Phoenix E5 - Weidevogels E302 - 18
09/02 09:00KVS / Maritiem E3 - Dubbel Zes E208 - 11
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 12:00Weidevogels E3 - HKV / Ons Eibernest E207 - 07
02/02 11:00Lynx E1 - Phoenix E522 - 01
02/02 10:05Dubbel Zes E2 - ONDO E803 - 05
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 13:35HKV / Ons Eibernest E2 - Dubbel Zes E209 - 01
26/01 13:00Lynx E1 - KVS / Maritiem E313 - 14
26/01 12:15Weidevogels E3 - ONDO E805 - 06
21/01 18:00Lynx E1 - Dubbel Zes E208 - 01
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:10Weidevogels E3 - KVS / Maritiem E306 - 08
19/01 11:05Dubbel Zes E2 - Lynx E104 - 11
19/01 10:00ONDO E8 - Phoenix E520 - 00
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 12:15Weidevogels E3 - Dubbel Zes E218 - 10
12/01 12:00Lynx E1 - ONDO E810 - 04
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 09:00KVS / Maritiem E3 - HKV / Ons Eibernest E205 - 05
22/12 09:00Phoenix E5 - Lynx E101 - 19
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:15Weidevogels E3 - Phoenix E517 - 05
15/12 12:30HKV / Ons Eibernest E2 - ONDO E802 - 04
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 11:15Dubbel Zes E2 - Weidevogels E301 - 14
08/12 10:00Phoenix E5 - HKV / Ons Eibernest E204 - 18
08/12 09:00ONDO E8 - KVS / Maritiem E302 - 04
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:00Lynx E1 - HKV / Ons Eibernest E209 - 04
01/12 10:15Dubbel Zes E2 - KVS / Maritiem E306 - 14
01/12 10:00Phoenix E5 - ONDO E801 - 07
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:00HKV / Ons Eibernest E2 - Weidevogels E305 - 08
24/11 10:00ONDO E8 - Dubbel Zes E206 - 01
24/11 09:00KVS / Maritiem E3 - Phoenix E510 - 02