KVS/Maritiem E3

2018 Teamfoto KVS E3
OPSTELLING

E3 Klasse: E-095 Wedstrijdnummer: BK32136
za 26/01
13:00
Lynx E1 –  KVS / Maritiem E3
Dames Amy van den Berg, Indy Baale, Mily Al-azzazi, Romy Harteveld
Heren Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen
Coach Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan
Verzamelen 12:00
Vervoer Harteveld, Al-azzazi
Locatie Sporthal Leidschenveen in Den Haag
2,109375

SELECTIE

Mily Alazzazzi, Amy van den Berg, Romy Harteveld, Indy Baale

Leon Vijfhuizen, Benjamin Witkamp

STAF

Trainers/Coaches: Ann Kooper, Bo Pronk, Carlijn Kool, Esther Timan

STAND
E-pupillen poule 095
1KVS / Maritiem E354109412120
2Weidevogels E354018632934
3Lynx E154018502129
4ONDO E864028431825
5HKV / Ons Eibernest E25113334304
6Dubbel Zes E2610523064-34
7Phoenix E5600601391-78
PROGRAMMA
E-pupillen poule 095
26/01 13:00Lynx E1 - KVS / Maritiem E3Sporthal Leidschenveen
09/02 09:00KVS / Maritiem E3 - Dubbel Zes E2De Blinkerd
16/02 09:00KVS / Maritiem E3 - ONDO E8De Blinkerd
09/03 10:00Phoenix E5 - KVS / Maritiem E3Oosterpoort
16/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Weidevogels E3De Blinkerd
23/03 15:15HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E3HKV/Ons Eibernesthal
30/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Lynx E1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
21/01 18:00Lynx E1 - Dubbel Zes E208 - 01
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 12:10Weidevogels E3 - KVS / Maritiem E306 - 08
19/01 11:05Dubbel Zes E2 - Lynx E111 - 04
19/01 10:00ONDO E8 - Phoenix E520 - 00
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 12:15Weidevogels E3 - Dubbel Zes E218 - 10
12/01 12:00Lynx E1 - ONDO E810 - 04
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 09:00KVS / Maritiem E3 - HKV / Ons Eibernest E205 - 05
22/12 09:00Phoenix E5 - Lynx E101 - 19
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:15Weidevogels E3 - Phoenix E517 - 05
15/12 12:30HKV / Ons Eibernest E2 - ONDO E802 - 04
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 11:15Dubbel Zes E2 - Weidevogels E301 - 14
08/12 10:00Phoenix E5 - HKV / Ons Eibernest E204 - 18
08/12 09:00ONDO E8 - KVS / Maritiem E302 - 04
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:00Lynx E1 - HKV / Ons Eibernest E209 - 04
01/12 10:15Dubbel Zes E2 - KVS / Maritiem E306 - 14
01/12 10:00Phoenix E5 - ONDO E801 - 07
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 15:00HKV / Ons Eibernest E2 - Weidevogels E305 - 08
24/11 10:00ONDO E8 - Dubbel Zes E206 - 01
24/11 09:00KVS / Maritiem E3 - Phoenix E510 - 02