KVS/Maritiem F1

2018 Teamfoto KVS F1
OPSTELLING

F1 Klasse: F-010 Wedstrijdnummer: BK26525
za 23/03
09:00
Meervogels / Física F1 –  KVS / Maritiem F1
Dames Joelle de Roode, Kate Roeleveld
Heren Aron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
Coach Siska van der Veen, Koen de Roode, Niek Janssen, Rene de Jager
Verzamelen 08:00
Vervoer de Roode, Roeleveld
Locatie De Veur in Zoetermeer
1,927734

SELECTIE

Kate Roeleveld, Joelle de Roode

Aron Buwalda, Tim de Jager, Jens van Swol

STAF

Trainers/Coaches: Siska van der Veen, Koen Christian de Roode, Niek Janssen, Rene Jager

STAND
F-pupillen poule 010
1KVS / Maritiem F111821181444995
2Achilles F111623141076542
3Refleks F110613131127438
4HKV / Ons Eibernest F1116141399918
5Meervogels / Física F11060412995643
6VEO F110109253119-66
7Futura F1111010230190-160
PROGRAMMA
F-pupillen poule 010
23/03 09:00Meervogels / Física F1 - KVS / Maritiem F1De Veur
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
18/03 17:00KVS / Maritiem F1 - Futura F126 - 00
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 10:15VEO F1 - Futura F114 - 01
16/03 10:00KVS / Maritiem F1 - Achilles F109 - 09
16/03 09:15Refleks F1 - HKV / Ons Eibernest F115 - 09
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 13:00Futura F1 - Achilles F103 - 20
09/03 09:00KVS / Maritiem F1 - HKV / Ons Eibernest F116 - 09
09/03 09:00Meervogels / Física F1 - VEO F116 - 05
week 8 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
02/03 14:00Meervogels / Física F1 - Achilles F106 - 03
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 13:30HKV / Ons Eibernest F1 - Meervogels / Física F109 - 07
16/02 10:15VEO F1 - KVS / Maritiem F103 - 14
16/02 09:00Achilles F1 - Refleks F108 - 10
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 12:00HKV / Ons Eibernest F1 - Achilles F110 - 08
09/02 09:00Meervogels / Física F1 - Futura F120 - 02
09/02 09:00KVS / Maritiem F1 - Refleks F108 - 06
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 13:00Futura F1 - HKV / Ons Eibernest F104 - 17
02/02 11:15Refleks F1 - VEO F114 - 08
02/02 09:30Achilles F1 - Meervogels / Física F109 - 06
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 13:00Futura F1 - KVS / Maritiem F100 - 25
26/01 09:30Achilles F1 - VEO F116 - 06
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 09:15Refleks F1 - Futura F121 - 01
19/01 09:00KVS / Maritiem F1 - Meervogels / Física F107 - 02
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 14:00HKV / Ons Eibernest F1 - Refleks F108 - 08
12/01 13:00Futura F1 - VEO F112 - 04
12/01 09:20Achilles F1 - KVS / Maritiem F106 - 06
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 11:15VEO F1 - HKV / Ons Eibernest F104 - 06
05/01 09:00Meervogels / Física F1 - Refleks F116 - 10
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 10:15VEO F1 - Meervogels / Física F102 - 04
18/12 18:00Achilles F1 - Futura F110 - 00
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:30HKV / Ons Eibernest F1 - KVS / Maritiem F104 - 07
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 10:00KVS / Maritiem F1 - VEO F120 - 03
08/12 09:15Refleks F1 - Achilles F105 - 06
08/12 09:00Meervogels / Física F1 - HKV / Ons Eibernest F104 - 08
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:00Futura F1 - Meervogels / Física F101 - 18
01/12 12:15Refleks F1 - KVS / Maritiem F107 - 06
01/12 10:10Achilles F1 - HKV / Ons Eibernest F112 - 04
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 16:00HKV / Ons Eibernest F1 - Futura F115 - 06
24/11 10:00VEO F1 - Refleks F104 - 16