KVS/Maritiem F1

2018 Teamfoto KVS F1
OPSTELLING

F1 Klasse: F-010 Wedstrijdnummer: BK28473
za 26/01
13:00
Futura F1 –  KVS / Maritiem F1
Dames Joelle de Roode, Kate Roeleveld
Heren Aron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
Coach Siska van der Veen, Koen de Roode, Niek Janssen, Rene de Jager
Verzamelen 12:00
Vervoer Buwalda, de Roode
Locatie Zuidhaghe in Den Haag
1,4375

SELECTIE

Kate Roeleveld, Joelle de Roode

Aron Buwalda, Tim de Jager, Jens van Swol

STAF

Trainers/Coaches: Siska van der Veen, Koen Christian de Roode, Niek Janssen, Rene Jager

STAND
F-pupillen poule 010
1Achilles F143107341519
2KVS / Maritiem F153117462224
3Refleks F163127674126
4HKV / Ons Eibernest F16312745414
5Meervogels / Física F153026442816
6Futura F1510422068-48
7VEO F1500501758-41
PROGRAMMA
F-pupillen poule 010
26/01 13:00Futura F1 - KVS / Maritiem F1Zuidhaghe
09/02 09:00KVS / Maritiem F1 - Refleks F1De Blinkerd
16/02 10:15VEO F1 - KVS / Maritiem F1Essesteyn
23/02 09:00KVS / Maritiem F1 - Futura F1De Blinkerd
09/03 09:00KVS / Maritiem F1 - HKV / Ons Eibernest F1De Blinkerd
16/03 10:00KVS / Maritiem F1 - Achilles F1De Blinkerd
23/03 09:00Meervogels / Física F1 - KVS / Maritiem F1De Veur
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 09:15Refleks F1 - Futura F121 - 01
19/01 09:00KVS / Maritiem F1 - Meervogels / Física F107 - 02
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 14:00HKV / Ons Eibernest F1 - Refleks F108 - 08
12/01 13:00Futura F1 - VEO F112 - 04
12/01 09:20Achilles F1 - KVS / Maritiem F106 - 06
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 11:15VEO F1 - HKV / Ons Eibernest F104 - 06
05/01 09:00Meervogels / Física F1 - Refleks F116 - 10
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 10:15VEO F1 - Meervogels / Física F102 - 04
18/12 18:00Achilles F1 - Futura F110 - 00
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 13:30HKV / Ons Eibernest F1 - KVS / Maritiem F104 - 07
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 10:00KVS / Maritiem F1 - VEO F120 - 03
08/12 09:15Refleks F1 - Achilles F105 - 06
08/12 09:00Meervogels / Física F1 - HKV / Ons Eibernest F104 - 08
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 13:00Futura F1 - Meervogels / Física F101 - 18
01/12 12:15Refleks F1 - KVS / Maritiem F107 - 06
01/12 10:10Achilles F1 - HKV / Ons Eibernest F112 - 04
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 16:00HKV / Ons Eibernest F1 - Futura F115 - 06
24/11 10:00VEO F1 - Refleks F104 - 16