Teamindelingen jeugdteams A t/m F voor seizoen 2019 – 2020

Bij het samenstellen van de teams voor het nieuwe seizoen zijn de verschillende commissies secuur te werk gegaan. We spelen met 2 A-teams, 3 B-teams, 4 C-teams, 4 D-teams, 5 E-teams en 4 F-teams. Wij streven ernaar om alle leeftijdsgroepen één keer per week tegelijkertijd te laten trainen, zodat de kinderen met en van elkaar kunnen leren. Het trainingsschema wordt in overleg met de trainers gemaakt en binnenkort op de website gepubliceerd.

De ervaring leert dat we in de zomermaanden nog aanmeldingen van nieuwe leden krijgen, met name bij DEF. Bij nieuwe aanmeldingen gaan we teams opnieuw indelen of extra teams maken. Dit kan betekenen dat onderstaande opstellingen nog wijzigen.

Op dinsdagavond 25 juni zijn wij van 20.00 – 21.00 uur aanwezig in het KVS clubhuis. Als je vragen over de teamindelingen hebt, dan beantwoorden we deze graag op dat moment.

Jeugdcoördinator KVS AB          Timo Tiemens                 0644348890
Jeugdcoördinator  KVS CD        Horst Buwalda                0610436598
Jeugdcoördinator KVS EF          Richard Grotendorst        0641448674

Opstellingen AB

KVS A1/A2 selectie
Dames: Fleur van der Ende, Emma Kulk, Celeste Lazarom, Indy Peters, Daimy Pronk, Romy Pronk, Janou Verburg, Jennifer van Wijngaarden, Puck van der Zwan

Heren: Elian Boogaard, Matthew van der Haar, Ruben van Houten, Richard Kluitmans, Peter Kool, Jorg Korving, Mano Scholtes, Tim Semp, Melvin Taal en Juan Verkerk

Trainers A1: VACATURE
Trainers A2: Rik Geval, Tjeerd de Jager, Johan Verbaan

KVS B1
Dames: Nina de Bruijn, Tessa den Dulk, Norah Luhulima, Dominique Raats
Heren: Niek Jansen, Koen de Roode, Olivier Thien, Cees Verkerk
Trainers: Robin Dijkhuizen, Tim Semp

KVS B2
Dames: Jara van den Berg, Sienna van der Plas, Bo Pronk, Feline Top, Senne den Dekker
Heren: Thijs Boss, Bjjorn van der Harst, Daniel van der Plas, Vincent de Zwart
Trainers: Jill Buytelaar, Hans van der Plas

KVS B3
Dames: Annelin Buis, Batoul Isa, Carlijn Kool, Jikke van Os
Heren: Beau Caminada, Jeremy Gerber, Matthijs Pronk, Berend Sombekke,
Trainers: Yannick Buvelot, Melvin Taal

Opstellingen CD

KVS C1
Dames: Emma van Bel, Estelle Roeleveld, Marit van Houten, Suzanne Thien
Heren: Fennik Boogaard, Paul Vogelaar, Mike de Soet, Emile Jol
Trainers: Roland van Houten, Richard Kluitmans

KVS C2
Dames: Annika Heller, Quinty Gerber, Rodijna Hanafy, Jacky van Vendeloo, Milou Koelman
Heren: Tim de Rooij, Thomas Buwalda, Wybren Kremer, Thomas Buis
Trainers: Fleur van der Ende, Celeste Lazarom, Janou Verburg

KVS C3
Dames: Ivana Vreeswijk, Noah van Baale, Vera Struving, Nikkie Taal, Annika Pronk
Heren: Sander van Es, Tigo Scholtes, Philip Schonewille, Riemer Galema
Trainers: Peter Kool, Joey Dobbe

KVS C4
Dames: Justine de Neef, Amber Pronk, Cloë Lenos, Laura Taal, Rachel Pronk, Lieke Pronk, Naomi Pronk, Eline Willems
Trainers: VACATURE

KVS D1
Dames: Madeline Jol, Eline Knoester, Senna van der Harst, Ninthe Mooij, Tirza Knoester
Heren: Mirko Knoester, Nathan Buwalda, Bryen Grotendorst, Sverre de Graaf
Trainers: Lynn van der Ende, Ron Knoester

KVS D2
Dames: Livia Jol, Noor Gunst, Ella Gulker, Jasmijn Top, Danique van Wijgerden
Heren: Olaf de Jager, Daniel Schaap, Guus Pruimenboom, Toby Raats
Trainers: Indy Peters, Ruben van Houten

KVS D3
Dames: Emma de Wild, Eva Vorst, Lisa van Leeuwen, Madelief Mortensen, Olivia Gunst
Heren: Benjamin Witkamp, Leon Vijfhuizen, Robin ten Brinke
Trainers: Esther Timan + VACATURE

KVS D4
Dames: Amy van den Berg, Mily Al-Azzazi, Josephine Sombeeke, Romy Harteveld, Feline de Neef
Heren: Otte Baarda, Julian Werkman, Moritz Kaluza
Trainers: VACATURE
Teambegeleider: Sjoerd Baarda

Opstellingen EF

KVS E1
Dames: Emma de Graaf, Hannah van der Plas, Iris Koelman, Sanne de Jager
Heren: Roan Brouwer, Sem Pronk
Trainers: Annemieke de Mooij + VACATURE
Teambegeleiders: Ramon en Mariëlle Brouwer

KVS E2
Dames: Indy van Baale, Kate de Wild, Mae-Lin van de Graaf
Heren: Kyan van der Poorten, Alex Concildau
Trainers: Bo Pronk, Yara van den Berg

KVS E3
Dames: Joelle de Roode, Kate Roeleveld
Heren: Aron Buwalda, Jens van Swol, Tim de Jager
Trainers: Siska van der Veen, Rene de Jager

KVS E4
Dames: Isa Reyntjes, Lizzy van der Zwan, Lobke de Zeeuw, Meryl Frick
Heren: Julian van Reenen, Sijf Baarda
Trainers: Albert van Reenen en VACATURE

KVS E5
Dames: Joelle Pronk, Stacey Pronk, Sophie van Eden, Sophie van Houwelingen, Yaluna Robinson
Trainers: Jennifer van Wijgerden en VACATURE

KVS F1
Dames: Fleur Spaans, Lulu Kruit, Madelief Tiemens
Heren: Seth Wiekenkamp, Thom den Dekker
Trainers: Jorg Kruit, Erik den Dekker, Timo Tiemens

KVS F2
Dames: Isa Gielbert, Lara Witkamp
Heren: Daan Koelman, Jace den Dekker, Jelle Roos
Trainers: Pauline Witkamp, Pauline Gielbert

KVS F3
Dames: Evi Bron, Ismee Franken, Miruna Grotendorst
Heren: Jinne Mooij, Kai van Arkel, Stan Bruijstens
Trainers: Ruben van Arkel, Nanda Bruijstens

KVS F4
Dames: Hana Frick, Zara Pronk, Maui Robinson
Heren: Liam Taal
Trainers: Batoul Isa, Quinty Gerber