BEP toernooi zaterdag 31 augustus voor KVS A1

Aanwezig: in onderling overleg bepalen
Duur toernooi: 12:45 uur tot 15:30 uur
Vervoer: eigen gelegenheid
Adres: Flevostraat 50 te Purmerend

KVS/Maritiem A1:     opstelling wordt nader bekend gemaakt

Oefenwedstrijd Die Haghe A2 – KVS A2 zaterdag 31 augustus

Aanwezig 14:30 uur bij Die Haghe
Aanvang: 15:00 uur
Vervoer: eigen gelegenheid

KVS/Maritiem A2:     opstelling wordt nader bekend gemaakt

TOP toernooi zaterdag 31 augustus voor KVS B1, B2, C1, C2, D1, D2, E1, E3, F1 en F2

Aanwezig: 9:30 uur
Duur toernooi: 10:00 uur tot ongeveer 15:00 uur
Vervoer: eigen gelegenheid
Adres: Sportdreef 8 te Sassenheim

KVS/Maritiem B1:    
Olivier, Koen, Niek, Cees
Nina, Norah, Tessa, Dominique

KVS/Maritiem B2:  
Thijs, Bjorn, Daniel, Vincent
Feline, Bo, Sienna, Senne, Jara

KVS/Maritiem C1:  
Emile, Paul (Fennik en Mike zijn afwezig). Invallers heren wordt nader bekend gemaakt.
Suzanne, Estelle, Annika, Marit

KVS/Maritiem C2: 
Thomas Buis, Thomas Buwalda, Wybren, Tim
Quinty, Rodijna, Milou (Jacky is afwezig). Dames uit C1 rouleren mee

KVS/Maritiem D1:   
Mirko, Sverre, Bryen, Nathan
Senna, Madeline, Eline, Tirza, Ninthe

KVS/Maritiem D2:   
Guus, Toby, Olaf, Daniel
Livia, Ella, Noor, Jasmijn, Danique

KVS/Maritiem E1: 
Sem, Roan, Emma, Iris, Hannah, Sanne

KVS/Maritiem E3:  
Aron, Jens, Joëlle, Kate, Tim

Jullie spelen op het toernooi als KVS/Maritiem E2.

KVS/Maritiem F1:    
Seth, Thom, Lulu, Fleur, Madelief

KVS/Maritiem F2:   
Daan, Jace, Jelle, Lara (Isa Gielbert is afwezig)

Albatros toernooi zaterdag 31 augustus voor KVS D3 en D4

Aanwezig: 8:30 uur
Duur toernooi: 09:00 uur tot ongeveer 13:00 uur
Vervoer: eigen gelegenheid
Adres: Develsingel 7A te Zwijndrecht

KVS/Maritiem D3:  
Benjamin, Leon, Robin
Emma, Eva, Lisa, Madelief Mortensen, Olivia

KVS/Maritiem D4:
Otte, Julian, Mortiz
Amy, Milly, Josephine, Romy, Feline

Let op: de organisatie van korfbalvereniging Albatros heeft besloten dat elk deelnemend team ook 1 wedstrijd moet fluiten (ouder/coach).

Ronde 4 ►10:30 uur Vitesse D2 – Korbatjo D1 scheidsrechter KVS D3

Ronde 7 ► 12:00 uur Oranje Wit D2 – Fortuna D2 scheidsrechter KVS D4

Vriendenschaar toernooi zaterdag 31 augustus voor KVS E2, E4 en F3

Aanwezig: 9:00 uur
Duur toernooi: 09:30 uur tot ongeveer 13:00 uur
Vervoer: eigen gelegenheid
Adres: Groene Zoom 4 te Bodegraven

KVS/Maritiem E2:  
Kyan, Alex, Indy, Mae-Lin, Kate de Wild

Jullie spelen op het toernooi als KVS/Maritiem E1

KVS/Maritiem E4:    
Julian, Sijf, Isa Reyntjes, Lizzy, Lobke, Meryl

Jullie spelen op het toernooi als KVS/Maritiem E2

KVS/Maritiem F3: 
Jinne, Kai, Stan, Evi, Ismee, Miruna

Jullie spelen op het toernooi als KVS/Maritiem F1

Helaas is het niet voor elk team gelukt om een toernooi of oefenwedstrijd te regelen. Mocht er toch nog iets geregeld kunnen worden dan zal dit uiteraard op de website geplaatst worden.

KVS/Maritiem E5 en KVS/Maritiem F4:
Voor jullie wordt geen oefenwedstrijd geregeld. Jullie gaan op maandag 26 augustus starten met trainen en uitleg van de spelregels.

Oefenwedstrijd B2 – B3: maandag 2 september
KVS/Maritiem B2 – KVS/Maritiem B3:
B2: Vincent, Bjorn, Thijs, Daniel
Sienna, Senne, Feline, Bo, Jara

B3: Beau, Berend, Jeremy, Matthijs
Carlijn, Annelin, Batoul

Een speler/speelster uit de B2 draait in bij de B3.
B3 speelt in KVS shirt. B2 bepaalt in onderling overleg in welke kleur ze spelen.

Aanvang: 19.15 uur
Verzamelen: i.o.o.
Zelf scheidsrechter regelen.

Extra oefenwedstrijd C1: maandag 2 september
Vriendenschaar C1 – KVS/Maritiem C1:
Fennik, Emile, Paul, Mike
Estelle, Marit, Suzanne, Annika

Aanvang: 19.30 uur
Verzamelen: i.o.o.
Rijden: i.o.o.

Kun je niet spelen?
Indien je niet kan spelen dan moet je voor donderdag 29 augustus 20.00 uur afbellen bij jouw wedstrijdsecretariaat:

A/B teams: Jan de Roode, 06 14 61 98 29
C/D teams: Ingrid van Houten,  06 28 22 77 96
E/F teams: Nathalie Koelman,  06 15 00 43 14

Voor de spelende teams, heel veel succes!!