Het KNKV heeft de poule-indelingen voor de veldcompetitie 2019-2020 bekend gemaakt. Hieronder de tegenstanders van alle KVS-teams.

Overgangsklasse C
– KVS/Maritiem 1 (Scheveningen)
– BEP 1 (Purmerend)
– GKV/Enomics 1 (Gorinchem)
– Nieuwerkerk 1 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– OVVO/de Kroon 1 (Maarssen)
– Unitas/Perspectief 1 (Harderwijk)
– Velocitas 1 (Leiderdorp)
– Vriendenschaar (H) 1 (Hardinxveld-Giessendam)

Reserve Hoofdklasse A
– AW/DTV 2 (Amsterdam)
– BEP 2 (Purmerend)
– DSC 3 (Eindhoven)
– GKV/Enomics 2 (Gorinchem)
– KVS/Maritiem 2 (Scheveningen)
– Nieuwerkerk 2 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– OVVO/de Kroon 2 (Maarssen)
– Unitas/Perspectief 2 (Harderwijk)

Reserve Overgangsklasse D
– Blauw-Wit (A) 3 (Amsterdam)
– DeetosSnel 3 (Dordrecht)
– Fortuna/Delta Logistiek 3 (Delft)
– KCC/So Natural 3 (Capelle a/d IJssel)
– KCR 2 (Ridderkerk)
– KVS/Maritiem 3 (Scheveningen)
– Nieuwerkerk 3 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– TOP/SolarCompleet 3 (Sassenheim)

Reserve 2L
– Achilles (H) 4 (Den Haag)
– Fiks 3 (Oegstgeest)
– KVS/Maritiem 4 (Scheveningen)
– Pernix 4 (Leiden)
– Refleks 3 (Rijswijk)
– Tempo 4 (Alphen a/d Rijn)
– Velocitas 2 (Leiderdorp)
– Weidevogels 3 (Bleiswijk)

Reserve 3S
– Excelsior (D) 6 (Delft)
– KVS/Maritiem 5 (Scheveningen)
– KZ Danaïden 5 (Leiden)
– Meervogels/Fisica 3 (Zoetermeer)
– ODO (M) 3 (Maasland)
– ONDO (G) 3 (‘s-Gravenzande)
– Refleks 4 (Rijswijk)
– Valto 3 (de Lier)

Reserve 4K
– ALO 4 (Den Haag)
– DES (D) 5 (Delft)
– Dijkvogels 4 (Maasdijk)
– Dubbel Zes/Futura 3 (Den Haag)
– KVS/Maritiem 6 (Scheveningen)
– Meervogels/Fisica 4 (Zoetermeer)
– ODO (M) 4 (Maasland)
– Paal Centraal 3 (Delft)

Senioren-048
– Excelsior (D) 7 (Delft)
– KVS/Maritiem 7 (Scheveningen)
– Refleks 7 (Rijswijk)
– VEO 7 (Voorburg)

A Overgangsklasse C
– Achilles (H) A1 (Den Haag)
– Avanti/Flexcom A1 (Pijnacker)
– Fortuna/Delta Logistiek A2 (Delft)
– Die Haghe A1 (Den Haag)
– HKV/Ons Eibernest A1 (Den Haag)
– KCC/So Natural A2 (Capelle a/d IJssel)
– KVS/Maritiem A1 (Scheveningen)
– TOP/SolarCompleet A2 (Sassenheim)

A-015
– Avanti/Flexcom A3 (Pijnacker)
– GKV (H) A2 (Den Haag)
– Die Haghe A2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem A2 (Scheveningen)

B-1G
– Achilles (H) B1 (Den Haag)
– KVS/Maritiem B1 (Scheveningen)
– KZ Danaïden B1 (Leiden)
– Meervogels/Fisica B1 (Zoetermeer)

B-032
– Dijkvogels B2 (Maasdijk)
– Die Haghe B2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem B2 (Scheveningen)
– Phoenix B1 (Zoetermeer)

B-078
– KVS/Maritiem B3 (Scheveningen)
– Meervogels/Fisica B3 (Zoetermeer)
– Phoenix B2 (Zoetermeer)
– Weidevogels B2 (Bleiswijk)

C-2G
– Avanti/Flexcom C2 (Pijnacker)
– DES (D) C1 (Delft)
– Dijkvogels C1 (Maasdijk)
– KVS/Maritiem C1 (Scheveningen) 

C-021
– Avanti/Flexcom C3 (Pijnacker)
– Fortuna/Delta Logistiek C4 (Delft)
– KVS/Maritiem C2 (Scheveningen)
– ODO (M) C3 (Maasland)

C-094
– Avanti/Flexcom C7 (Pijnacker)
– Excelsior (D) C4 (Delft)
– KVS/Maritiem C4 (Scheveningen)
– Weidevogels C2 (Bleiswijk)

C-104
– Excelsior (D) C3 (Delft)
– KVS/Maritiem C3 (Scheveningen)
– ONDO (G) C4 (‘s-Gravenzande)
– Valto C4 (de Lier)

D-018
– ALO D1 (Den Haag)
– Futura D1 (Den Haag)
– HKV/Ons Eibernest D1 (Den Haag)
– KVS/Maritiem D1 (Scheveningen)

D-032
– Achilles (H) D2 (Den Haag)
– GKV (H) D1 (Den Haag)
– Die Haghe D2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem D2 (Scheveningen)

D-119
– ALO D2 (Den Haag)
– Dubbel Zes D2 (Den Haag)
– HKV/Ons Eibernest D2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem D3 (Scheveningen) 

D-121
– Dijkvogels D2 (Maasdijk)
– KVS/Maritiem D4 (Scheveningen)
– Meervogels/Fisica D3 (Zoetermeer)
– Phoenix D3 (Zoetermeer)

E-034
– Fortuna/Delta Logistiek E2 (Delft)
KVS/Maritiem E3 (Scheveningen)
– Phoenix E2 (Zoetermeer)
– Valto E3 (de Lier)

E-042
– Futura E1 (Den Haag)
– KVS/Maritiem E1 (Scheveningen)
– ONDO (G) E4 (‘s-Gravenzande)
– Refleks E2 (Rijswijk)

E-064
– Achilles (H) E2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem E2 (Scheveningen)
– ONDO (G) E7 (‘s-Gravenzande)
– Valto E4 (de Lier)

E-139
– Excelsior (D) E5 (Delft)
– KVS/Maritiem E4 (Scheveningen)
– Lynx E1 (Den Haag)
– VEO E4 (Voorburg)

E-188
– Futura E2 (Den Haag)
– Die Haghe E3 (Den Haag)
– KVS/Maritiem E5 (Scheveningen)
– TOP/SolarCompleet E9 (Sassenheim)

F-014
– ALO F1 (Den Haag)
– Avanti/Flexcom F1 (Pijnacker)
– Fortuna/Delta Logistiek F1 (Delft)
– KVS/Maritiem F1 (Scheveningen) 

F-023
– HKV/Ons Eibernest F2 (Den Haag)
– KVS/Maritiem F2 (Scheveningen)
– ONDO (G) F1 (‘s-Gravenzande)
– Weidevogels F1 (Bleiswijk)

F-073
– Achilles (H) F3 (Den Haag)
– Avanti/Flexcom F3 (Pijnacker)
– Fortuna/Delta Logistiek F4 (Delft)
– KVS/Maritiem F3 (Scheveningen)

F-088
– Excelsior (D) F2 (Delft)
– Fortuna/Delta Logistiek F5 (Delft)
– KVS/Maritiem F4 (Scheveningen)
– ONDO (G) F5 (‘s-Gravenzande)