Hierbij de laatste update in de opstellingen voor de jeugdteams voor het seizoen 2020-2021. Wij wensen iedereen een hele fijne vakantie en tot snel weer op het KVS-veld.

A-selectie

Trainers

A1: Martin Vrolijk, Robin Dijkhuizen
A2: Jesse van der Toorn, Noah van der Toorn, Johan Verbaan

Heren Dames
Thijs Boss Nina de Bruijn
Matthew van der Haar Tessa den Dulk
Bjorn van der Harst Daphne Janssen
Ruben van Houten Norah Luhulima
Mano Scholtes Romy Pronk
Olivier Thien Janou Verburg
Cees Verkerk Jennifer van Wijgerden
Puck van der Zwan

B1 

Trainers: Hans van der Plas, Jill Buytelaar

Heren Dames
Fennik Boogaard Jara van den Berg
Jeremy Gerber Sienna van der Plas
Daniel van der Plas Dominique Raats
Vincent de Zwart Estelle Roeleveld

B2

Trainers: Fleur van der Ende, Tim Semp

Heren Dames
Emile Jol Annelin Buis
Tim de Rooij Quinty Gerber
Tigo Scholtes Rodijna Hanafy
Mike de Soet Annika Heller
Carlijn Kool 


B3
 

Trainers: Peter Kool, Joey Dobbe

Heren Dames
Beau Caminada Annika Pronk
Sander van Es Naomi Pronk
Riemer Galema Rachael Pronk
Berend Sombekke Vera Struving
Nikki Taal
Ivana Vreeswijk

C1

Trainers: Roland van Houten, Richard Kluitmans

Heren Dames
Thomas Buis Marit van Houten
Thomas Buwalda Milou Koelman
Mirko Knoester Suzanne Thien
Paul Vogelaar Jacky van Vendeloo

C2

Trainers: Rene de Jager, Bjorn van der Harst

Heren Dames
Olaf de Jager Livia Jol
Guus Pruymboom Madeline Jol
Daniel Schaap Eline Knoester
Philip Schonewille Chloe Lenos
Lieke Pronk

C3

Trainers: Daphne Janssen en vacature

Dames
Noa Baale
Noor Gunst
Olivia Gunst
Lisa van Leeuwen
Madelief Mortenson
Shanij Rijna
Malou Roeland
Eva Vorst
Emma de Wild

D1

Trainers: Laura Dijkhuizen, Lynn van der Ende

Heren Dames
Nathan Buwalda Senna van der Harst
Sverre de Graaf Tirza Knoester
Bryen Grotendorst Ninthe Mooij
Toby Raats Josephine Sombekke
Jasmijn Top

D2

Trainers: Annemieke de Mooij, Jennifer van Wijgerden

Heren Dames
Otte Baarda Emma de Graaf
Roan Brouwer Ella Gulker
Sem Pronk Sanne de Jager
Luuk Roeleveld Iris Koelman
Hannah van der Plas
Danique van Wijgerden

D3

Trainers: Olivier Thien, Matthew van der Haar

Heren Dames
Moritz Kaluza Indy Baale
Leon Vijfhuizen Amy van den Berg
Julian Werkman Romy Harteveld
Benjamin Witkamp Anne van Houten
Alba Masse
Feline de Neef
Kate de Wild

D4

Trainers: Norah Luhulima, Janou Verburg

Heren Dames
Nikolay Fursov Mily Al-Azzazi
Rens Gielbert Sophie van Eden
Dane Jol Sophie van Houwelingen
Jort Lenos Olga Jaroli
Olivier van Wieren Yaluna Robinson
Jasmyn Towmasjan
Romaysa Zarrad

E1

Trainers: Larissa Lazarom, Celeste Lazarom

Heren Dames
Aron Buwalda Kate Roeleveld
Tim de Jager Joëlle de Roode
Jens van Swol

E2

Trainers: Albert van Reenen, Sjoerd Baarda, Quinty Gerber

Heren Dames
Sijf Baarda Meryl Frick
Julian van Reenen Sara v/d Graaf
Isa Reijntjes
Lobke de Zeeuw
Lizzy van der Zwan

E3

Trainers: Estelle Roeleveld, Sienna van der Plas

Heren Dames
Alex Ciocildau Joëlle Pronk
Maxwell Potterson Stacey Pronk
Carmen Schonewille
Olivia v/d Woude

E4

Trainers: Erik den Dekker, Jorg Kruit

Heren Dames
Thom den Dekker Lulu Kruit
Seth Wiekenkamp Fleur Spaans
Madelief Tiemens

E5

Trainers: Pauline Witkamp, Pauline Gielbert

Heren Dames
Jace den Dekker Isa Gielbert
Oliver Jaroli Lara Witkamp
Simon Leeflang

E6

Trainers: Maurice Gennissen, vacature

Heren Dames
Leon Ciocildau Lobke Gennissen
Daan Koelman Maui Robinson
Jelle Roos

F1

Trainers: Ruben van Arkel, Nanda Bruijstens, Richard Grotendorst

Heren Dames
Kai van Arkel Evi Bron
Stan Bruijstens Ismee Franken
Jinne Mooij Miruna Grotendorst

F2

 Trainers: Machiel Taal, Emile Jol, Fennik Boogaard

Heren Dames
Valentijn van Dijk Hanna Frick
Liam Taal Claire van Kruiselberg

 

Jeugdcoördinatoren KVS/Maritiem

A/B

  • Timo Tiemens, 06-44348890
  • Jacqueline Geval, 06-21864005

C/D

  • Horst Buwalda, 06-10436598
  • Robin Dijkhuizen, 06-14501330

E/F

  • Richard Grotendorst, 06-41448674
  • Ido Mooij