HOME
LID WORDEN
WELKOM BIJ KVS
PROEFTRAINEN
AANMELDEN LIDMAATSCHAP
WIJZIGEN LIDMAATSCHAP
CONTRIBUTIE
INFORMATIEGIDS
KLEDING/WEBSHOP
COMPETITIE
OPSTELLINGEN
PROGRAMMA
UITSLAGEN
STANDEN
WEDSTRIJDSECRETARIAAT
TRAININGSTIJDEN
KNKV-APP
SPELREGELS
VOOR TRAINERS
TEAMS
SENIOREN
1 (veld)
1 (zaal)
2 (veld)
2 (zaal)
3 (veld)
3 (zaal)
4 (veld)
4 (zaal)
5 (veld)
5 (zaal)
6 (veld)
6 (zaal)
7 (veld)
7 (zaal)
JEUGD A/B (14-19 jr)
A1 (veld)
A1 (zaal)
A2 (veld)
A2 (zaal)
A3 (veld)
A3 (zaal)
B1 (veld)
B1 (zaal)
B2 (veld)
B2 (zaal)
B3 (veld)
B3 (zaal)
JEUGD C/D (10-13 jr)
C1 (veld)
C1 (zaal)
C2 (veld)
C2 (zaal)
C3 (veld)
C3 (zaal)
C4 (veld)
C4 (zaal)
D1 (veld)
D1 (zaal)
D2 (veld)
D2 (zaal)
D3 (veld)
D3 (zaal)
D4 (veld)
D4 (zaal)
D5 (veld)
D5 (zaal)
JEUGD E/F (6-9 jr)
E1 (veld)
E1 (zaal)
E2 (veld)
E2 (zaal)
E3 (veld)
E3 (zaal)
E4 (veld)
E4 (zaal)
E5 (veld)
E5 (zaal)
E6 (veld)
E6 (zaal)
F1 (veld)
F1 (zaal)
F2 (veld)
F2 (zaal)
F3 (veld)
F3 (zaal)
F4 (veld)
F4 (zaal)
F5 (veld)
KANGOEROE KLUP (4-6 jr)
RECREANTEN
SPONSOR
SPONSOR WORDEN
VRIENDEN VAN KVS
ONZE SPONSORS
GROTE CLUBACTIE
RABO CLUBSUPPORT
SPONSORKLIKS
VERENIGING
NIEUWSBERICHTEN
ACTIVITEITEN
ERELEDEN
PRIVACY
HISTORIE
KVS-KAMP
ORGANISATIE
VACATURES
VEILIG SPORTKLIMAAT
KLEURPLATEN
AGENDA
FOTO'S
CONTACT
CONTACT OPNEMEN
ROUTE
AANLEVEREN KOPIJ
HANDIGE LINKS EN DOWNLOADS
TAKEN
SCHEIDSRECHTERS
RIJDIENST
BARDIENST
KUISDIENST
ZAALCOMMISSARIS
NL
EN
HOME
LID WORDEN
+
WELKOM BIJ KVS
PROEFTRAINEN
AANMELDEN LIDMAATSCHAP
WIJZIGEN LIDMAATSCHAP
CONTRIBUTIE
INFORMATIEGIDS
KLEDING/WEBSHOP
COMPETITIE
+
OPSTELLINGEN
PROGRAMMA
UITSLAGEN
STANDEN
WEDSTRIJDSECRETARIAAT
TRAININGSTIJDEN
KNKV-APP
SPELREGELS
VOOR TRAINERS
TEAMS
+
SENIOREN
+
1 (veld)
1 (zaal)
2 (veld)
2 (zaal)
3 (veld)
3 (zaal)
4 (veld)
4 (zaal)
5 (veld)
5 (zaal)
6 (veld)
6 (zaal)
7 (veld)
7 (zaal)
JEUGD A/B (14-19 jr)
+
A1 (veld)
A1 (zaal)
A2 (veld)
A2 (zaal)
A3 (veld)
A3 (zaal)
B1 (veld)
B1 (zaal)
B2 (veld)
B2 (zaal)
B3 (veld)
B3 (zaal)
JEUGD C/D (10-13 jr)
+
C1 (veld)
C1 (zaal)
C2 (veld)
C2 (zaal)
C3 (veld)
C3 (zaal)
C4 (veld)
C4 (zaal)
D1 (veld)
D1 (zaal)
D2 (veld)
D2 (zaal)
D3 (veld)
D3 (zaal)
D4 (veld)
D4 (zaal)
D5 (veld)
D5 (zaal)
JEUGD E/F (6-9 jr)
+
E1 (veld)
E1 (zaal)
E2 (veld)
E2 (zaal)
E3 (veld)
E3 (zaal)
E4 (veld)
E4 (zaal)
E5 (veld)
E5 (zaal)
E6 (veld)
E6 (zaal)
F1 (veld)
F1 (zaal)
F2 (veld)
F2 (zaal)
F3 (veld)
F3 (zaal)
F4 (veld)
F4 (zaal)
F5 (veld)
KANGOEROE KLUP (4-6 jr)
RECREANTEN
SPONSOR
+
SPONSOR WORDEN
VRIENDEN VAN KVS
ONZE SPONSORS
GROTE CLUBACTIE
RABO CLUBSUPPORT
SPONSORKLIKS
VERENIGING
+
NIEUWSBERICHTEN
ACTIVITEITEN
ERELEDEN
PRIVACY
HISTORIE
KVS-KAMP
ORGANISATIE
VACATURES
VEILIG SPORTKLIMAAT
KLEURPLATEN
AGENDA
FOTO'S
CONTACT
+
CONTACT OPNEMEN
ROUTE
AANLEVEREN KOPIJ
HANDIGE LINKS EN DOWNLOADS
TAKEN
+
SCHEIDSRECHTERS
RIJDIENST
BARDIENST
KUISDIENST
ZAALCOMMISSARIS
NL
+
EN
WEDSTRIJDPROGRAMMA
Programma komende weken
Datum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Details
23 mrt.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens C2 - Die Haghe C2
23 mrt.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens D1 - KVS/Groeneveld Keukens D3
23 mrt.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens D2 - Valto D2
23 mrt.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens F3 - Die Haghe F3
23 mrt.
11:00
KVS/Groeneveld Keukens C1 - Dunas C1
23 mrt.
11:00
KVS/Groeneveld Keukens C3 - KVS/Groeneveld Keukens C4
23 mrt.
11:00
KVS/Groeneveld Keukens D4 - Die Haghe D3
23 mrt.
11:10
Die Haghe E1 - KVS/Groeneveld Keukens E1
23 mrt.
11:10
Die Haghe E2 - KVS/Groeneveld Keukens E2
30 mrt.
11:30
KVS/Groeneveld Keukens A2 - KVS/Groeneveld Keukens B1
30 mrt.
12:00
KVS/Groeneveld Keukens A1 - GKV/Enomics A1
30 mrt.
14:00
KVS/Groeneveld Keukens 2 - Achilles 2
30 mrt.
15:30
KVS/Groeneveld Keukens 1 - Achilles 1
6 apr.
09:00
KVS/Groeneveld Keukens F1 - KCR F1
6 apr.
09:00
KVS/Groeneveld Keukens F4 - GKV (H) F1
6 apr.
09:00
KVS/Groeneveld Keukens E5 - ONDO (G) E5
6 apr.
09:30
RWA D3 - KVS/Groeneveld Keukens D5
6 apr.
09:30
TOP/IAA fresh B3 - KVS/Groeneveld Keukens B2
6 apr.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens F5 - Die Haghe F4
6 apr.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens F2 - Die Haghe F1
6 apr.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens C1 - Avanti/Post Makelaardij C1
6 apr.
10:00
KVS/Groeneveld Keukens E4 - VEO E5
6 apr.
10:00
De Meervogels F1 - KVS/Groeneveld Keukens F3
6 apr.
10:00
RWA E2 - KVS/Groeneveld Keukens E1
6 apr.
10:00
Korbis D5 - KVS/Groeneveld Keukens D3
6 apr.
10:15
Achilles (Hg) D1 - KVS/Groeneveld Keukens D1
6 apr.
10:30
Nexus E1 - KVS/Groeneveld Keukens E2
6 apr.
10:30
ODO E4 - KVS/Groeneveld Keukens E6
6 apr.
10:45
Fiks D3 - KVS/Groeneveld Keukens D4
6 apr.
11:00
KVS/Groeneveld Keukens C4 - Conventus C1
6 apr.
11:00
Fortuna A4 - KVS/Groeneveld Keukens A3
6 apr.
12:00
KVS/Groeneveld Keukens E3 - ONDO (G) E3
6 apr.
12:00
KVS/Groeneveld Keukens C2 - ONDO (G) C5
6 apr.
12:00
KVS/Groeneveld Keukens B1 - Dunas B1
6 apr.
12:30
KVS/Groeneveld Keukens 2 - Excelsior 2
6 apr.
12:30
Dijkvogels B2 - KVS/Groeneveld Keukens B3
6 apr.
12:30
Avanti/Post Makelaardij 5 - KVS/Groeneveld Keukens 6
6 apr.
13:00
KVS/Groeneveld Keukens D2 - Achilles (Hg) D2
6 apr.
13:00
Korbis C5 - KVS/Groeneveld Keukens C3
6 apr.
14:00
KVS/Groeneveld Keukens A2 - ALO A1
6 apr.
14:00
KVS/Groeneveld Keukens 4 - VEO 3
6 apr.
14:30
Dunas 5 - KVS/Groeneveld Keukens 5
6 apr.
15:30
KVS/Groeneveld Keukens A1 - Vitesse (Ba) A1
6 apr.
16:55
Excelsior 8 - KVS/Groeneveld Keukens 7
6 apr.
17:00
KVS/Groeneveld Keukens 3 - PKC/Vertom 4
13 apr.
09:45
KVS/Groeneveld Keukens B3 - ONDO (G) B5
13 apr.
11:00
KVS/Groeneveld Keukens B2 - VZOD B1
20 apr.
09:00
Valto F1 - KVS/Groeneveld Keukens F2
20 apr.
09:15
Achilles (Hg) C3 - KVS/Groeneveld Keukens C4
20 apr.
09:30
KVS/Groeneveld Keukens F3 - Die Haghe F2
20 apr.
09:30
KVS/Groeneveld Keukens E1 - Valto E1
20 apr.
09:30
KVS/Groeneveld Keukens D1 - Valto D1
20 apr.
09:45
ONDO (G) F6 - KVS/Groeneveld Keukens F5
20 apr.
09:55
Fortuna D3 - KVS/Groeneveld Keukens D2
20 apr.
10:00
TOP/IAA fresh C4 - KVS/Groeneveld Keukens C2
20 apr.
10:05
Weidevogels F3 - KVS/Groeneveld Keukens F4
20 apr.
10:30
KVS/Groeneveld Keukens E2 - Die Haghe E2
20 apr.
10:30
KVS/Groeneveld Keukens E6 - Achilles (Hg) E3
20 apr.
10:30
KVS/Groeneveld Keukens D5 - KOAG D2
20 apr.
10:30
KVS/Groeneveld Keukens D4 - Fluks D2
20 apr.
10:30
Albatros F1 - KVS/Groeneveld Keukens F1
20 apr.
10:30
KCC/CK Kozijnen 4 - KVS/Groeneveld Keukens 2
20 apr.
10:30
ODO E2 - KVS/Groeneveld Keukens E4
20 apr.
11:00
VEO E1 - KVS/Groeneveld Keukens E3
20 apr.
11:15
Achilles (Hg) C1 - KVS/Groeneveld Keukens C1
20 apr.
11:30
KVS/Groeneveld Keukens D3 - Dunas D2
20 apr.
11:30
KVS/Groeneveld Keukens B3 - Tempo B3
20 apr.
11:30
Maassluis A1 - KVS/Groeneveld Keukens A1
20 apr.
12:30
KVS/Groeneveld Keukens C3 - LYNX C1
20 apr.
12:30
IJsselvogels B1 - KVS/Groeneveld Keukens B1
20 apr.
13:00
Avanti/Post Makelaardij 3 - KVS/Groeneveld Keukens 3
20 apr.
14:00
KVS/Groeneveld Keukens 5 - De Meervogels 5
20 apr.
14:30
KVS/Groeneveld Keukens A3 - ODO A2
20 apr.
15:00
KVS/Groeneveld Keukens B2 - KZ Danaïden B1
20 apr.
15:30
KVS/Groeneveld Keukens 6 - Dijkvogels 4
20 apr.
16:00
De Meervogels 1 - KVS/Groeneveld Keukens 1
20 apr.
17:00
KVS/Groeneveld Keukens 7 - ONDO (G) 5
20 apr.
17:00
Die Haghe A2 - KVS/Groeneveld Keukens A2
20 apr.
17:00
Oranje Wit (D) 3 - KVS/Groeneveld Keukens 4
4 mei
15:30
KVS/Groeneveld Keukens 1 - SDO/Fiable 1
11 mei
09:00
Valto E4 - KVS/Groeneveld Keukens E6
11 mei
09:30
KVS/Groeneveld Keukens F3 - Refleks F2
11 mei
09:30
KVS/Groeneveld Keukens E1 - Dijkvogels E1
11 mei
09:30
GKV (H) F2 - KVS/Groeneveld Keukens F5
11 mei
09:30
Excelsior B1 - KVS/Groeneveld Keukens B1
11 mei
10:00
DES (D) F3 - KVS/Groeneveld Keukens F4
11 mei
10:00
Refleks E1 - KVS/Groeneveld Keukens E2
11 mei
10:00
VEO E6 - KVS/Groeneveld Keukens E5
11 mei
10:00
Fortuna A2 - KVS/Groeneveld Keukens A1
11 mei
10:15
KVS/Groeneveld Keukens D1 - ONDO (G) D1
11 mei
10:15
De Meervogels C1 - KVS/Groeneveld Keukens C1
11 mei
10:30
KVS/Groeneveld Keukens F2 - Achilles (Hg) F1
11 mei
10:30
KVS/Groeneveld Keukens D3 - De Meervogels D2
11 mei
10:30
KVS/Groeneveld Keukens E4 - Phoenix E4
11 mei
10:30
Fortuna E3 - KVS/Groeneveld Keukens E3
11 mei
10:30
HKV/Ons Eibernest D1 - KVS/Groeneveld Keukens D2
11 mei
10:30
Dunas C3 - KVS/Groeneveld Keukens C4
11 mei
11:00
KVS/Groeneveld Keukens C3 - Weidevogels C2
11 mei
11:30
KVS/Groeneveld Keukens F1 - Nieuwerkerk F1
11 mei
11:30
KVS/Groeneveld Keukens D4 - TOP/IAA fresh D4