Wedstrijdprogramma

zaterdag 23 maart 2019
23/03 20:00Sporting Delta 1 - KVS / Maritiem 1Deltahal
23/03 17:15TOP 2 - KVS / Maritiem 3De Blikken
23/03 18:40KVS / Maritiem 4 - IJsselvogels 3De Blinkerd
23/03 19:50KVS / Maritiem 5 - DES 4De Blinkerd
23/03 16:20KVS / Maritiem 6 - Crescendo 3De Blinkerd
23/03 16:45Paal Centraal 3 - KVS / Maritiem 7TU-Delft
23/03 17:30KVS / Maritiem 8 - GKV 3De Blinkerd
23/03 16:10Die Haghe A1 - KVS / Maritiem A1Sportcampus Zuiderpark
23/03 14:00KVS / Maritiem A2 - Dijkvogels A1De Blinkerd
23/03 15:10KVS / Maritiem A3 - HKV / Ons Eibernest A2De Blinkerd
23/03 10:15Refleks B1 - KVS / Maritiem B1De Schilp
23/03 13:00KVS / Maritiem B2 - Excelsior B1De Blinkerd
23/03 12:00Meervogels / Física B3 - KVS / Maritiem B3De Veur
23/03 14:00TOP / SolarCompleet C2 - KVS / Maritiem C1De Wasbeek
23/03 11:00KVS / Maritiem C2 - Excelsior C3De Blinkerd
23/03 12:00KVS / Maritiem C3 - Tempo C3De Blinkerd
23/03 12:00Excelsior D1 - KVS / Maritiem D1De Buitenhof
23/03 10:00KVS / Maritiem D3 - Dubbel Zes D2De Blinkerd
23/03 09:00KVS / Maritiem E1 - KOAG E1De Blinkerd
23/03 15:15HKV / Ons Eibernest E2 - KVS / Maritiem E3HKV/Ons Eibernesthal
23/03 09:00KVS / Maritiem E4 - Avanti E4De Blinkerd
23/03 09:00Meervogels / Física F1 - KVS / Maritiem F1De Veur
23/03 09:15Refleks F2 - KVS / Maritiem F2De Schilp
23/03 09:20Achilles F3 - KVS / Maritiem F3Sportcampus Zuiderpark
23/03 12:00ALO F1 - KVS / Maritiem F4Ockenburgh
zaterdag 30 maart 2019
30/03 19:15KVS / Maritiem 1 - Swift 1De Blinkerd
30/03 16:00KVS / Maritiem 3 - KCC / SO natural 4De Blinkerd
30/03 12:10Fiks 3 - KVS / Maritiem 4Sporthal De Cuyl
30/03 13:25Dijkvogels 3 - KVS / Maritiem 5Sporthal
30/03 17:00Madjoe 3 - KVS / Maritiem 6Middelmors
30/03 14:30KVS / Maritiem 7 - Avanti 5De Blinkerd
30/03 17:35KVS / Maritiem A1 - PKC / SWKGroep A2De Blinkerd
30/03 15:20Maassluis A2 - KVS / Maritiem A2Olympia
30/03 13:00WION A2 - KVS / Maritiem A3WION-hal
30/03 13:20KVS / Maritiem B1 - HKV / Ons Eibernest B1De Blinkerd
30/03 15:55ONDO B3 - KVS / Maritiem B2De Hoekstee
30/03 12:15KVS / Maritiem B3 - Avanti B6De Blinkerd
30/03 11:10KVS / Maritiem C1 - Tempo C2De Blinkerd
30/03 12:15TOP / SolarCompleet C5 - KVS / Maritiem C2De Korf
30/03 14:10Velocitas C2 - KVS / Maritiem C3De Does
30/03 10:05KVS / Maritiem D1 - Olympia D1De Blinkerd
30/03 14:00Futura D2 - KVS / Maritiem D2Zuidhaghe
30/03 11:55ONDO D4 - KVS / Maritiem D3De Hoekstee
30/03 09:00Nieuwerkerk E1 - KVS / Maritiem E1De Kleine Vink
30/03 09:00Excelsior E5 - KVS / Maritiem E2De Buitenhof
30/03 09:00KVS / Maritiem E3 - Lynx E1De Blinkerd
30/03 12:00ALO E4 - KVS / Maritiem E4Ockenburgh
30/03 09:00KVS / Maritiem F3 - ALO F2De Blinkerd
30/03 09:00KVS / Maritiem F4 - ODO F3De Blinkerd

Op de teampagina’s is het programma per team te vinden.

SENIOREN

JEUGDTEAMS A-B

JEUGDTEAMS C-D

JEUGDTEAMS E-F