RIJDIENST

Zaterdag 11 september begint de officiële competitie. Hieronder vind je het programma en rijrooster per jeugdteam voor de eerste helft van de veldcompetitie.

Voor de rijdienst kun je niet afbellen.  Kun je niet rijden, ruil dan met één van de andere ouders in het team. Bedankt!!

A1

11-sep 10:00    KZ Danaiden A1- KVS/Maritiem A1 Norah en Cees,Finn

18-Sep 12:30    KVS/Maritiem A1 – Refleks A1

25-Sep 10:30    Tempo A2 – KVS/Maritiem A1 Janou en Vincent, Fennik

02-Oct 12:30    Vriendenschaar A1 – KVS/Maritiem A1   ?

09-Oct  14:00    KVS/Maritiem A1 – Pernix A1

16-Oct 10:30    KVS/Maritiem A1 – Achilles A1

23-Oct 10:30    VEO A1 – KVS/ Maritiem A1 Norah, Cees en Janou

30-Oct 12:30    KVS/Maritiem A1 – KZ Danaïden A1

A2

11-Sep 12:30    Thor A1 – KVS/Maritiem A2 Matthew, Simcha en Daniël

18-Sep 11:00    KVS/Maritiem A2 – Excelsior A1

25-Sep 13:00    KVS/Maritiem A2 – Ten Donck A1

02-Oct 14:45    KVS/Maritiem A2 – Thor A1

09-Oct 11:15    Excelsior A1 – KVS/Maritiem A2 Bjorn, Puck,

16-Oct 12:30    Ten Donck A1 – KVS/Maritiem A2 Matthew

A3

11-Sep 10:30    Vriendenschaar A1 – KVS/Maritiem A3 Carlijn, Berend en Sander

18-Sep 13:00    KVS/Maritiem A3 – GKV A2

25-Sep 11:15    Excelsior A2 – KVS/Maritiem A3 Annelin, Quinty en Beau

02-Oct 12:30    KVS/Maritiem A3 – Vriendenschaar A3

09-Oct 10:30    GKV A2 – KVS/Maritiem A3 fiets ?

16-Oct 11:00    KVS/Maritiem A3 – Excelsior A2

 B1

11-Sep 10:30    KVS/Maritiem B1 – Dijkvogels B1

18-Sep 11:15    Achilles B1 – KVS/Maritiem B1 Jacky, Annika, Marit

25-Sep 11:15    KVS/Maritiem B1 – Fortuna B2

02-Oct 11:30    Dijkvogels B1– KVS/Maritiem B1 Suzanne, Emile , Thomas

09-Oct 11:15    KVS/Maritiem B1 -Achilles B1

16-Oct 15:00    Fortuna B2 – KVS Maritiem B1  Paul, Mike, Jacky

B2

11-Sep 11:45    KVS/Maritiem B2 – KOAG B2

18-Sep 11:15    Ijsvogels B2 – KVS/Maritiem B2 Chloe, Thomas, Madeline

25-Sep 10:00    KVS/Maritiem B2 – Olympia B1

02-Oct 13:30    KOAG B2 – KVS/Maritiem B2  Amber, Lieke en Guus

09-Oct 10:00    KVS/Maritiem B2 – Ijsselvogels B2

16-Oct 11:15    Olympia B1 – KVS/Maritiem B2   Tygo, Livia en Eline

 B3

14 Sep 19:00    KVS/Maritiem B3 – Nikantes B1

18-Sep  vrij

25-Sep 13:15    Dunas B2 – KVS/Maritiem B3 Ivana, Rachel, Noa

02-Oct 11:10    KVS/Maritiem B3 – Nieuwerkerk B4

09-Oct 14:45    Excelsior B2 – KVS/Maritiem B3 Riemer, Pim en Annika

16-Oct 13:15    KVS/Maritiem B3 – Korbis B3

23-Oct 11:00    ODO B2 – KVS/Maritiem B3 Philip, Nikki en Vera

C1

11 Sep 12.30    Excelsior C1 – KVS/Maritiem C1 Bryen, Mirko, Tirza

18 sep 11.15    KVS/Maritiem C1 – Weidevogels C1

25 sep 10.15    KVS/Maritiem C1 –  Dijkvogels C1

2 okt 11.15    KVS/Maritiem  C1 – Excelsior C1

9 Okt 09.30    Weidevoges C1 – KVS/Maritiem C1 Nathan, Milou, Senna

16 Okt 12.00    Dijkvogels C1 – KVS/Maritiem C1 Sverre, Ninthe, Bryan

C2

11 Sep 11.00    ALO C1 – KVS/Maritiem C2 Danique, Noor, Jasmijn

18 Sep 10.00   KVS/Maritiem C2 – Phoenix C2

25 Sep 12.15    Dunas C1 – KVS/Maritiem C2  Tim, Daniël, Otte

2 okt 12.30    KVS/Maritiem C2 – ALO C1

9 okt 12.00    Phoenix C2 – KVS/Maritiem C2 Toby, Olivia, Josephine

16 okt 14.30    KVS/Maritiem C2 – Dunas C1

C3

11 sep 13.20    KVS/Maritiem C3 – DUNAS C3

18 sep 12.45    Reeuwijk C1 – KVS/Maritiem C3 Eva, Lisa en Emma

25 sep 12.00   KVS/Martiem C3 – Korbis C2

2 okt 11.00    Dunas C3 – KVS/Martiem C3 Jamie, Anastasios, Madelief

9 okt 13.00    KVS/Maritiem C3 – Reeuwijk C1

16 okt 13.30    Korbis C2 – KVS/Maritiem C3 Kaan, Malou, Zae

C4

11 sep 12.15    KVS/Maritiem C4 – Gemini C2

18 sep 10.30    ALO C3 – KVS/Maritiem C4 Feline, Arianna, Nena

25 sep 14.35    Weidevogels C3 – KVS/Maritiem C4 Robin, Romy, Amy

2 okt 09.30    Gemini C2 – KVS/Maritiem C4 Milly, Moritz, Leon

9 okt 12.00    KVS/Maritiem C4 – ALO C3

D1

11 sep 10.00    Achilles D1- KVS/Maritiem D1  Ella, Iris, Joelle

18 sep 10.00    KVS/Maritiem D1 – Valto  D1

25 sep 11.00   KVS/Maritiem D1 – Maassluis D1

2 okt 10.00   KVS/Maritiem D1 – Achilles D1

9 okt 10.00   Valto D1 – KVS/Maritiem D1 Roan, Sem, Jens

16 okt  11.00   Maassluis D1 – KVS/Maritiem D1 Sanne, Tim en Hannah

D2

11 sep 11.10    KVS/Maritiem D2 – Refleks D3

18 sep 11.00    Dunas D2 – KVS/Maritiem D2 Sophie, Kate en Jasmijn

25 sep 11.00    Die Haghe D3-  KVS/Maritiem D2 Anne, Micha en Alba

2 okt 13.15    Refleks D3  – KVS/Maritiem D2 Jort, Dane en Rens

9 okt 11.00    KVS/Maritiem D2 – Dunas D2

16 okt 11.15    KVS/Maritiem D2 – Die Haghe D3

D3

11 sep 10.30    ONDO D4 – KVS/Maritiem D3 Kate, Isa, Lizzy

18 sep 10.00   KVS/Maritiem D3 – Die Haghe D2

25 sept 10.30    Fortuna D3   – KVS/Maritiem D3 Julian, Aron en Sijf

2 okt 10.00   KVS/Maritiem D3 – ONDO D4

9 okt 11.45  Die Haghe D2 – KVS/Maritiem D3 Joëlle, Stacy en Sara

16 okt 10.00    KVS/Maritiem D3 – Fortuna D3

D4          

11 sep 10.00    KVS/Maritiem D4 – ALO D1

18 sep 09.15    Achilles D3 – KVS/Maritiem D4  Indy, Lotte en Carmen

25 sep 10.00    KVS/Maritiem D4 – Lynx D1

2 okt 09.30    ALO D1 – KVS/Maritiem D4  Alex, Nikolay en Farida

9 0kt  10.00   KVS/Maritiem D4 – Achilles D3

16 okt 10.00    Lynx D1 – KVS/Maritiem D4 Gwen, Kayra en Gaia

KVS E1

11 september   Fleur en Jace

18 september   Madelief en Seth

16 oktober         Thom en Jace

KVS E2

18 september   Febe en Isa

25 september   Oliver en Simon

2 oktober            Isa en Lara

KVS E3

18 september   Jelle en Stan

2 oktober            Daan en Isabel

16 oktober         Leon en Lobke

KVS E4

11 september   Jinne en Stan

25 september   Zara en Evi

9 oktober            Kai en Stan

KVS E5

18 september   Liam en Valentijn

2 oktober            ismee en Valentijn

16 oktober         Miruna en Claire

KVS E6

11 september   Maygan en Lily

25 september   Kim-Jasmijn en Emma

9 oktober            Emme en Lily

KVS E7

18 september   Fleur en Christiaan

25 september   Kees en Nolan

2 oktober            Bella en Juna

KVS F1

11 september   Laura en Lieve

9 oktober            Livia en Zoë

16 oktober         Joline en Katinka

KVS F2

18 september   Frieda en Isabel

2 oktober            Mees en Tamar

16 oktober         Iris en Frieda

KVS F3

11 september   Lotta en Luuk

25 september   Philou en Vlinder

9 oktober            James en Evi