SENIOREN

AFMELDEN KVS 1/2/3: Ruben van Arkel (06-12508105) kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur.

AFMELDEN KVS 4/5/6/7/8: afmelden voor de wedstrijden van komende zaterdag kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij de contactpersoon per team (staat bij “opmerking”).
Weet je nu al dat je een keer niet kan, neem dan contact op met Nanda (06-12319228).

1 Klasse: 1C Wedstrijdnummer: WK18398
za 01/06
15:30
Nova 1 –  KVS / Maritiem 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen onbekend
Scheidsrechter Johan de Rover
Locatie Larenstein in Bilthoven
2 Klasse: RHKA Wedstrijdnummer: WK12922
za 01/06
14:00
Nic. / Alfa-college 2 –  KVS / Maritiem 2
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Arnold van der Harst, Cees Bron
Verzamelen onbekend
Scheidsrechter JJA. vd Veen
Locatie De Wijert in Groningen
3 Klasse: ROKC Wedstrijdnummer: WK12886
za 01/06
14:40
KCR 2 –  KVS / Maritiem 3
Dames Erlinde Tiemens, Jenny Pronk, Nadine van Arkel, Pauline Bron, Pauline Witkamp
Heren Bastiaan Gerrits, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach Sander Peters
Verzamelen onbekend
Scheidsrechter WPA. Blok
Locatie Reyerpark KCR in Ridderkerk
Opmerking afgemeld: Maaike Merx
4 Klasse: R2L Wedstrijdnummer: WK11037
za 01/06
13:00
KVS / Maritiem 4 –  Excelsior 3
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heijer, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 12:30
Scheidsrechter PBMB. Christiaans
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk 06-42562553
5 Klasse: R3S Wedstrijdnummer: WK11030
za 01/06
14:30
KVS / Maritiem 5 –  Excelsior 4
Dames Ann Kooper, Desiree Peters, Isabelle Orru, Shirley Dijkhuizen
Heren Herman de Jong, Johan Verbaan, Pieter Vink, Richard Grotendorst, Thijs Krumeich
Coach
Verzamelen 14:00
Scheidsrechter Tjeerd de Jager
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Ann Kooper 06-29063055 afgemeld: Dyanne Verbaan
7 Klasse: R4M Wedstrijdnummer: WK11028
za 01/06
15:30
Excelsior 6 –  KVS / Maritiem 7
Dames Lisanne de Jong, Desiree Peters (5), Fleur van der Zijden (6), Pasqualle Peters (6)
Heren David de Jong, Floor de Gier, Guus Pronk, Jan de Jong, Machiel Taal
Coach
Verzamelen 14:30
Locatie Biesland in Delft
Opmerking Contactpersoon Lisanne de Jong 06-40952485 afgemeld: Annemieke Pronk, Liesbeth de Groot, Monique Roest, Freek de Groot, Kevin Ruhulessin
8 Klasse: S-069 Wedstrijdnummer: BK61875
za 01/06
16:00
KVS / Maritiem 8 –  ODO 5
Dames Daphne Bergenhenegouwen, Christine Rot (4), Laura van der Zijden (4), Manouk den Heijer (4), Saskia van Veen (4), Selma Rahman (4)
Heren Arno Zuurmond, Christian van der Eijk, David Orru, Martin Knoester, Mike Dobbe, Robert Pronk
Coach Bram van Nieuwenhuizen
Verzamelen 15:30
Scheidsrechter Herman de Jong
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Martin Knoester 06-26454506
9,417969