SENIOREN

AFMELDEN KVS 1/2/3: Ruben van Arkel (06-12508105) kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur.

AFMELDEN KVS 4/5/6/7/8: afmelden voor de wedstrijden van komende zaterdag kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij de contactpersoon per team (staat bij “opmerking”).
Weet je nu al dat je een keer niet kan, neem dan contact op met Nanda (06-12319228)

1 Klasse: OKD Wedstrijdnummer: WK20866
za 23/03
20:00
Sporting Delta 1 –  KVS / Maritiem 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen 18:00
Scheidsrechter S. Koole
Locatie Deltahal in Dordrecht
3 Klasse: ROKB Wedstrijdnummer: WK22501
za 23/03
17:15
TOP 2 –  KVS / Maritiem 3
Dames Erlinde Tiemens, Jenny Pronk, Maaike Merx, Nadine van Arkel, Pauline Bron
Heren Arjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach Sander Peters
Verzamelen 15:00
Scheidsrechter S. Sanderse
Locatie De Blikken in Arnemuiden
4 Klasse: R2N Wedstrijdnummer: WK23667
za 23/03
18:40
KVS / Maritiem 4 –  IJsselvogels 3
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heijer, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 18:00
Scheidsrechter T. Winters
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk 06-42562553
5 Klasse: R3R Wedstrijdnummer: WK24817
za 23/03
19:50
KVS / Maritiem 5 –  DES 4
Dames Ann Kooper, Desiree Peters, Dyanne Verbaan, Isabelle Orru, Shirley Dijkhuizen
Heren Herman de Jong, Johan Verbaan, Pieter Vink, Richard Grotendorst
Coach
Verzamelen 19:15
Scheidsrechter A. van Marion
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Ann Kooper 06-29063055
6 Klasse: R4O Wedstrijdnummer: WK27018
za 23/03
16:20
KVS / Maritiem 6 –  Crescendo 3
Dames Anna Spaans, Fleur van der Zijden, Linde van Mechelen, Marieke Schriever, Pasqualle Peters, Simone de Groot
Heren Carlo van der Haar, Martijn van der Zwan, Sandro de Loos, Thijs Krumeich, Thomas van den Ende, Yannick Buvelot
Coach Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 15:45
Scheidsrechter Marcel Pronk
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Fleur v.d. Zijden 06-41132058
7 Klasse: R4P Wedstrijdnummer: WK26819
za 23/03
16:45
Paal Centraal 3 –  KVS / Maritiem 7
Dames Annemieke Pronk, Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest
Heren David de Jong, Floor de Gier, Freek de Groot, Guus Pronk, Jan de Jong, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen 15:45
Locatie TU-Delft in Delft
Opmerking Contactpersoon Lisanne de Jong 06-40952485
8 Klasse: S-051 Wedstrijdnummer: BK46958
za 23/03
17:30
KVS / Maritiem 8 –  GKV 3
Dames Daphne Bergenhenegouwen, Fleur van der Zijden (6), Linde van Mechelen (6), Pasqualle Peters (6)
Heren Arno Zuurmond, Christian van der Eijk, David Orru, Martin Knoester, Mike Dobbe, Robert Pronk
Coach Bram van Nieuwenhuizen
Reserves Simone de Groot (6)
Verzamelen 17:00
Scheidsrechter Matthijs Ros
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Martin Knoester 06-26454506
1 Klasse: OKD Wedstrijdnummer: WK20624
za 30/03
19:15
KVS / Maritiem 1 –  Swift 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen 18:15
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
3 Klasse: ROKB Wedstrijdnummer: WK22491
za 30/03
16:00
KVS / Maritiem 3 –  KCC / SO natural 4
Dames Erlinde Tiemens, Jenny Pronk, Maaike Merx, Nadine van Arkel, Pauline Bron
Heren Arjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach Sander Peters
Verzamelen 15:30
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
4 Klasse: R2N Wedstrijdnummer: WK23690
za 30/03
12:10
Fiks 3 –  KVS / Maritiem 4
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heijer, Selma Rahman
Heren Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 11:00
Locatie Sporthal De Cuyl in Oegstgeest
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk 06-42562553 afgemeld: Saskia van Veen
5 Klasse: R3R Wedstrijdnummer: WK24848
za 30/03
13:25
Dijkvogels 3 –  KVS / Maritiem 5
Dames Ann Kooper, Desiree Peters, Isabelle Orru, Shirley Dijkhuizen
Heren Johan Verbaan, Pieter Vink, Richard Grotendorst
Coach
Verzamelen 12:15
Locatie Sporthal in Maasdijk
Opmerking Contactpersoon Ann Kooper 06-29063055 afgemeld: Dyanne Verbaan, Herman de Jong
6 Klasse: R4O Wedstrijdnummer: WK27736
za 30/03
17:00
Madjoe 3 –  KVS / Maritiem 6
Dames Anna Spaans, Fleur van der Zijden, Linde van Mechelen, Marieke Schriever, Pasqualle Peters, Simone de Groot
Heren Carlo van der Haar, Martijn van der Zwan, Sandro de Loos, Thijs Krumeich, Thomas van den Ende, Yannick Buvelot
Coach Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 16:00
Locatie Middelmors in Rijnsburg
Opmerking Contactpersoon Fleur v.d. Zijden 06-41132058
7 Klasse: R4P Wedstrijdnummer: WK26779
za 30/03
14:30
KVS / Maritiem 7 –  Avanti 5
Dames Annemieke Pronk, Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest
Heren David de Jong, Floor de Gier, Freek de Groot, Guus Pronk, Jan de Jong, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen 14:00
Scheidsrechter Arno Zuurmond
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Lisanne de Jong 06-40952485
17,89648