SENIOREN

AFMELDEN KVS 1/2/3: Ruben van Arkel (06-12508105) kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur.

AFMELDEN KVS 4/5/6/7: afmelden voor de wedstrijden van komende zaterdag kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij de contactpersoon per team (staat bij “opmerking”).
Weet je nu al dat je een keer niet kan, neem dan contact op met Anneke (06-24898539).

1 Klasse: OKC Wedstrijdnummer: WK8056
za 23/10
16:00
OVVO 1 –  KVS | Maritiem 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach André Kuipers
Verzamelen 13:45
Scheidsrechter Alwin Wolfgang
Locatie Daalseweide in Maarssen
2 Klasse: RHKA Wedstrijdnummer: WK5237
za 23/10
14:30
OVVO 2 –  KVS | Maritiem 2
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Maaike Merx, Ivan Roozenbeek
Verzamelen 12:15
Scheidsrechter N. van Meteren
Locatie Daalseweide in Maarssen
3 Klasse: ROKC Wedstrijdnummer: WK3512
za 23/10
16:30
KVS | Maritiem 3 –  DVO | Accountor 3
Dames Anna Spaans, Daphne Janssen, Fleur van der Zijden, Linde van Mechelen
Heren Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Thijs Krumeich, Tim Semp
Coach Richard Grotendorst, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 15:45
Scheidsrechter WG. Pellikaan
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
4 Klasse: R1G Wedstrijdnummer: WK5236
za 23/10
14:00
KIOS 2 –  KVS | Maritiem 4
Dames Erlinde Tiemens, Jenny Pronk, Nadine van Arkel, Nanda Bruijstens, Pauline Bron, Pauline Witkamp
Heren Arjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Ivan Roozenbeek, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach
Verzamelen 12:45
Scheidsrechter Theo Stam
Locatie K.V. Kios in Nieuw Vennep
5 Klasse: R3P Wedstrijdnummer: WK3497
za 23/10
13:30
KVS | Maritiem 5 –  IJsselvogels 4
Dames Christine Rot, Manouk den Heijer, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Jeroen van der Ende, Jeroen de Graaf, Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 13:00
Scheidsrechter Richard Grotendorst
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk; reserve Sandra de Vries afgemeld: Laura van der Zijden
6 Klasse: R3Q Wedstrijdnummer: WK3494
za 23/10
15:00
KVS | Maritiem 6 –  Refleks 4
Dames Ann Kooper, Larissa Bergenhenegouwen, Rianne Parmentier, Shirley Dijkhuizen
Heren Carlo van der Haar, Johan Verbaan, Martijn van der Zwan, Jeroen van der Ende (5), Jeroen de Graaf (5), Tjeerd de Jager (5)
Coach
Reserves Christine Rot (5)
Verzamelen 14:30
Scheidsrechter Peter Voituron
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Ann Kooper afgemeld: Isabelle Orru, Maarten den Dulk, Maarten de Ruiter, Peter Kool
6 Klasse: R3Q Wedstrijdnummer: WK3973
wo 27/10
20:15
Nieuwerkerk 4 –  KVS | Maritiem 6
Dames Ann Kooper, Rianne Parmentier, Shirley Dijkhuizen, Lisanne de Jong (7)
Heren Carlo van der Haar, Johan Verbaan, Maarten de Ruiter, Martijn van der Zwan
Coach
Verzamelen 19:00
Scheidsrechter O.J. Leeverink
Locatie De Kleine Vink in Nieuwerkerk ad IJssel
Opmerking Contactpersoon Ann Kooper; afgemeld: Isabelle Orru, Larissa Bergenhenegouwen, Maarten den Dulk, Peter Kool
1 Klasse: OKC Wedstrijdnummer: WK7082
za 30/10
15:30
KVS | Maritiem 1 –  Velocitas 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach André Kuipers
Verzamelen 14:30
Scheidsrechter Jaco Schippers
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
2 Klasse: RHKA Wedstrijdnummer: WK3389
za 30/10
14:00
KVS | Maritiem 2 –  DSC 3
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Maaike Merx, Ivan Roozenbeek
Verzamelen 13:00
Scheidsrechter Arjan Roos
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
3 Klasse: ROKC Wedstrijdnummer: WK5976
za 30/10
11:30
OVVO 3 –  KVS | Maritiem 3
Dames Anna Spaans, Daphne Janssen, Fleur van der Zijden, Linde van Mechelen
Heren Mano Scholtes, Richard Kluitmans, Thijs Krumeich, Tim Semp
Coach Richard Grotendorst, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 09:30
Scheidsrechter Jaap Kamps
Locatie Daalseweide in Maarssen
4 Klasse: R1G Wedstrijdnummer: WK3361
za 30/10
12:30
KVS | Maritiem 4 –  Maassluis 2
Dames Erlinde Tiemens, Jenny Pronk, Nadine van Arkel, Nanda Bruijstens, Pauline Bron, Pauline Witkamp
Heren Arjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Ivan Roozenbeek, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach
Verzamelen 12:00
Scheidsrechter D. Binnendijk
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
5 Klasse: R3P Wedstrijdnummer: WK5970
za 30/10
12:30
Valto 3 –  KVS | Maritiem 5
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Manouk den Heijer, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Jeroen van der Ende, Jeroen de Graaf, Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 11:30
Locatie De Zwet in De Lier
6 Klasse: R3Q Wedstrijdnummer: WK5977
za 30/10
14:10
ONDO 3 –  KVS | Maritiem 6
Dames Ann Kooper, Isabelle Orru, Larissa Bergenhenegouwen, Rianne Parmentier, Shirley Dijkhuizen
Heren Carlo van der Haar, Johan Verbaan, Maarten den Dulk, Maarten de Ruiter, Martijn van der Zwan, Peter Kool
Coach
Verzamelen 13:00
Locatie Juliana Sportpark in ’s-Gravenzande
7 Klasse: R4N Wedstrijdnummer: WK3356
za 30/10
14:00
KVS | Maritiem 7 –  Dunas 4
Dames Annemieke Pronk, Kelsey Fieret, Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest
Heren David de Jong, Floor de Gier, Freek de Groot, Guus Pronk, Jan de Jong, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen 13:30
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
8 Klasse: S-077 Wedstrijdnummer: BK10170
za 30/10
11:00
WION 4 –  KVS | Maritiem 8
Dames Ann Kooper (6), Larissa Bergenhenegouwen (6), Lisanne de Jong (7)
Heren Arno Zuurmond, Christian van der Eijk, Martin Knoester, Robert Pronk
Coach Bram van Nieuwenhuizen
Verzamelen 09:45
Locatie Kochplaats in Rotterdam
Opmerking Contactpersoon Martin Knoester afgemeld: Daphne Bergenhenegouwen, David Orru, Yannick Buvelot
9,653076