SENIOREN

AFMELDEN KVS 1/2/3: Ruben van Arkel (06-12508105) kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur.

AFMELDEN KVS 4/5/6/7: afmelden voor de wedstrijden van komende zaterdag kan tot UITERLIJK donderdag 20.00 uur bij de contactpersoon per team (staat bij “opmerking”).
Weet je nu al dat je een keer niet kan, neem dan contact op met Anneke (06-24898539).

1 Klasse: OKC Wedstrijdnummer: WK119
za 26/09
15:30
KVS | Maritiem 1 –  Pernix 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen 14:30
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
2 Klasse: RHKA Wedstrijdnummer: WK2279
za 26/09
14:00
KVS | Maritiem 2 –  BEP 2
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Cees Bron, Erik den Dekker
Verzamelen 13:00
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
3 Klasse: ROKC Wedstrijdnummer: WK5375
za 26/09
16:00
Rohda 2 –  KVS | Maritiem 3
Dames Celeste Lazarom, Emma Kulk, Indy Peters, Linde van Mechelen
Heren Jorg Korving, Noah van der Toorn, Richard Kluitmans, Roland van Houten, Tim Dijkhuizen, Tim Semp, Tommy de Bruijn
Coach Richard Grotendorst, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Verzamelen 14:30
Locatie Ookmeer in Amsterdam
4 Klasse: R2P Wedstrijdnummer: WK2252
za 26/09
17:15
KVS | Maritiem 4 –  KCC | CK Kozijnen 5
Dames Erlinde Tiemens, Nadine van Arkel, Nanda Bruijstens, Pauline Bron, Pauline Witkamp
Heren Arjan Stuivenberg, Bastiaan Gerrits, Ivan Roozenbeek, Roel van der Kooij, Ruben van Arkel, Timo Tiemens
Coach
Verzamelen 16:45
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
5 Klasse: R3Q Wedstrijdnummer: WK2257
za 26/09
12:15
DES 4 –  KVS | Maritiem 5
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heijer, Selma Rahman
Heren Jeroen van der Ende, Jeroen de Graaf, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 11:15
Locatie Biesland in Delft
Opmerking Contactpersoon Laura v.d. Zijden afgemeld: Saskia van Veen, Marcel Pronk
6 Klasse: R3R Wedstrijdnummer: WK5348
za 26/09
17:30
Valto 5 –  KVS | Maritiem 6
Dames Ann Kooper, Isabelle Orru, Larissa Bergenhenegouwen, Simone de Groot
Heren Carlo van der Haar, Johan Verbaan, Maarten den Dulk, Martijn van der Zwan, Peter Kool
Coach
Reserves Manouk den Heijer (5)
Verzamelen 16:30
Locatie De Zwet in De Lier
Opmerking Contactpersoon Isabelle Orru afgemeld: Thijs Krumeich
7 Klasse: R4L Wedstrijdnummer: WK5349
za 26/09
12:30
VEO 5 –  KVS | Maritiem 7
Dames Annemieke Pronk, Kelsey Fieret, Ann Kooper (6), Isabelle Orru (6), Larissa Bergenhenegouwen (6)
Heren David de Jong, Freek de Groot, Guus Pronk, Kevin Ruhulessin, Machiel Taal
Coach
Verzamelen 11:30
Locatie Westvliet in Voorburg
Opmerking Contactpersoon Annemieke Pronk afgemeld: Liesbeth de Groot, Lisanne de Jong, Monique Roest, Floor de Gier, Jan de Jong
8 Klasse: S-082 Wedstrijdnummer: BK12170
za 03/10
16:15
KVS | Maritiem 8 –  Nikantes 3
Dames Daphne Bergenhenegouwen, Desiree Peters
Heren Christian van der Eijk, David Orru, Martin Knoester, Mike Dobbe, Robert Pronk, Yannick Buvelot
Coach Bram van Nieuwenhuizen
Verzamelen 15:45
Locatie Cas van Dijkpark in Scheveningen
11,85156