KVS/Maritiem 1

OPSTELLING

1 Klasse: OKD Wedstrijdnummer: WK20866
za 23/03
20:00
Sporting Delta 1 –  KVS / Maritiem 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen 18:00
Scheidsrechter S. Koole
Locatie Deltahal in Dordrecht
1,855469

SELECTIE

Anne van Arkel, Jill Buytelaar, Larissa Lazarom, Lynn van der Ende, Franca Witjas

Antoine Boogaard, Bryan van Deursen, Daan Ruha, Pieter Redelijkheid, Youri Nadorp

STAF

Hoofdcoach: Jesper Zorn
Trainer/assistent: Marcel van Dijk
Individueel en teamcoach: Hans van der Plas
Teammanager: Jeroen van Dijk
Verzorger: Theo Rouffaer

STAND
Overgangsklasse D
1Fiks 1129212028824939
1Oranje Wit 1129212030126239
2Swift 1128041634128061
3KVS / Maritiem 1126241427424925
4VEO 1124179221250-29
4Sporting Delta 1124179272281-9
5Achilles 1123278248284-36
6Futura 11200120231321-90
PROGRAMMA
Overgangsklasse D
23/03 20:00Sporting Delta 1 - KVS / Maritiem 1Deltahal
30/03 19:15KVS / Maritiem 1 - Swift 1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 19:30Oranje Wit 1 - Sporting Delta 128 - 24
16/03 18:45KVS / Maritiem 1 - Achilles 129 - 22
16/03 16:30Fiks 1 - Swift 129 - 24
16/03 15:40VEO 1 - Futura 121 - 18
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 20:30Achilles 1 - Swift 127 - 36
09/03 19:30Oranje Wit 1 - VEO 124 - 17
09/03 16:30Fiks 1 - Sporting Delta 126 - 22
09/03 16:30Futura 1 - KVS / Maritiem 115 - 25
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 20:00Sporting Delta 1 - Futura 128 - 25
16/02 19:50Swift 1 - Oranje Wit 128 - 29
16/02 19:15KVS / Maritiem 1 - Fiks 120 - 20
16/02 18:15VEO 1 - Achilles 121 - 19
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 20:00Sporting Delta 1 - Swift 120 - 23
09/02 19:15KVS / Maritiem 1 - VEO 127 - 16
09/02 16:40Futura 1 - Achilles 122 - 25
09/02 16:30Fiks 1 - Oranje Wit 119 - 19
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 20:10VEO 1 - Fiks 122 - 23
02/02 19:50Swift 1 - Futura 141 - 24
02/02 19:30Oranje Wit 1 - KVS / Maritiem 125 - 20
02/02 18:10Achilles 1 - Sporting Delta 118 - 16
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 20:30Sporting Delta 1 - VEO 114 - 19
26/01 19:45Swift 1 - KVS / Maritiem 127 - 16
26/01 18:15Achilles 1 - Fiks 119 - 25
26/01 16:40Futura 1 - Oranje Wit 127 - 33
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 19:30Oranje Wit 1 - Achilles 128 - 18
19/01 19:15KVS / Maritiem 1 - Sporting Delta 133 - 24
19/01 18:55VEO 1 - Swift 114 - 26
19/01 16:35Fiks 1 - Futura 132 - 17
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 20:00Sporting Delta 1 - Oranje Wit 121 - 21
12/01 19:45Swift 1 - Fiks 121 - 24
12/01 19:00Achilles 1 - KVS / Maritiem 120 - 20
12/01 16:40Futura 1 - VEO 115 - 21
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 20:10VEO 1 - Oranje Wit 117 - 19
15/12 20:00Sporting Delta 1 - Fiks 127 - 23
15/12 19:40Swift 1 - Achilles 136 - 29
15/12 19:15KVS / Maritiem 1 - Futura 122 - 21
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 20:05Achilles 1 - VEO 116 - 16
08/12 19:30Oranje Wit 1 - Swift 128 - 24
08/12 16:40Futura 1 - Sporting Delta 120 - 28
08/12 16:30Fiks 1 - KVS / Maritiem 118 - 15
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 19:40Swift 1 - Sporting Delta 124 - 23
01/12 19:30Oranje Wit 1 - Fiks 126 - 28
01/12 18:10VEO 1 - KVS / Maritiem 120 - 28
01/12 17:00Achilles 1 - Futura 114 - 10
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 20:00Sporting Delta 1 - Achilles 125 - 21
24/11 19:15KVS / Maritiem 1 - Oranje Wit 119 - 21
24/11 16:40Futura 1 - Swift 117 - 31
24/11 16:30Fiks 1 - VEO 121 - 17