KVS/Maritiem 1

OPSTELLING

1 Klasse: OKD Wedstrijdnummer: WK21672
za 26/01
19:45
Swift 1 –  KVS / Maritiem 1
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Jesper Zorn, Marcel van Dijk
Verzamelen 16:45
Scheidsrechter JWF Keizer
Locatie De Sprong in Middelburg
2,09375

SELECTIE

Anne van Arkel, Jill Buytelaar, Larissa Lazarom, Lynn van der Ende, Franca Witjas

Antoine Boogaard, Bryan van Deursen, Daan Ruha, Pieter Redelijkheid, Youri Nadorp

STAF

Hoofdcoach: Jesper Zorn
Trainer/assistent: Marcel van Dijk
Individueel en teamcoach: Hans van der Plas
Teammanager: Jeroen van Dijk
Verzorger: Theo Rouffaer

STAND
Overgangsklasse D
1Fiks 165011014612323
2Oranje Wit 16411914312716
3Swift 16402816213527
4KVS / Maritiem 16312713712413
5Sporting Delta 1631271481426
6Achilles 161234118135-17
7VEO 161143105125-20
8Futura 160060100148-48
PROGRAMMA
Overgangsklasse D
26/01 19:45Swift 1 - KVS / Maritiem 1De Sprong
02/02 19:30Oranje Wit 1 - KVS / Maritiem 1Oranje Withal
09/02 19:15KVS / Maritiem 1 - VEO 1De Blinkerd
16/02 19:15KVS / Maritiem 1 - Fiks 1De Blinkerd
09/03 16:30Futura 1 - KVS / Maritiem 1Zuidhaghe
16/03 18:45KVS / Maritiem 1 - Achilles 1De Blinkerd
23/03 20:00Sporting Delta 1 - KVS / Maritiem 1Deltahal
30/03 19:15KVS / Maritiem 1 - Swift 1De Blinkerd
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 19:30Oranje Wit 1 - Achilles 128 - 18
19/01 19:15KVS / Maritiem 1 - Sporting Delta 133 - 24
19/01 18:55VEO 1 - Swift 114 - 26
19/01 16:35Fiks 1 - Futura 132 - 17
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 20:00Sporting Delta 1 - Oranje Wit 121 - 21
12/01 19:45Swift 1 - Fiks 121 - 24
12/01 19:00Achilles 1 - KVS / Maritiem 120 - 20
12/01 16:40Futura 1 - VEO 115 - 21
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 20:10VEO 1 - Oranje Wit 117 - 19
15/12 20:00Sporting Delta 1 - Fiks 127 - 23
15/12 19:40Swift 1 - Achilles 136 - 29
15/12 19:15KVS / Maritiem 1 - Futura 122 - 21
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 20:05Achilles 1 - VEO 116 - 16
08/12 19:30Oranje Wit 1 - Swift 128 - 24
08/12 16:40Futura 1 - Sporting Delta 120 - 28
08/12 16:30Fiks 1 - KVS / Maritiem 118 - 15
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 19:40Swift 1 - Sporting Delta 124 - 23
01/12 19:30Oranje Wit 1 - Fiks 126 - 28
01/12 18:10VEO 1 - KVS / Maritiem 120 - 28
01/12 17:00Achilles 1 - Futura 114 - 10
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 20:00Sporting Delta 1 - Achilles 125 - 21
24/11 19:15KVS / Maritiem 1 - Oranje Wit 119 - 21
24/11 16:40Futura 1 - Swift 117 - 31
24/11 16:30Fiks 1 - VEO 121 - 17