KVS/Maritiem 2

OPSTELLING

2 Klasse: RHKA Wedstrijdnummer: WK22339
za 26/01
17:50
Groen Geel 2 –  KVS / Maritiem 2
Dames Dames Bekend
Heren Heren Bekend
Coach Arnold van der Harst, Cees Bron
Verzamelen 15:30
Scheidsrechter M. de Boer
Locatie Groen-Geelhal in Wormer
1,507813

SELECTIE

Esmay de Vries, Esther Timan, Franca Witjas, Isa Polman, Roos Polman

Jarmo Jongman, Jeroen van der Ende, Noah van der Toorn, Robin Dijkhuizen, Roland van Houten, Thijs Krumeich

STAF

Trainers/Coaches: Arnold van der Harst, Cees Bron

STAND
Reserve Hoofdklasse A
1Groen Geel 287011419714453
2Nieuwerkerk 287011419514649
3DSC 285031018816523
4Sporting Delta 284139158163-5
5PKC / SWKGroep 383147167183-16
6Avanti 282064157178-21
7KVS / Maritiem 282064167197-30
8TOP / SolarCompleet 381072135188-53
PROGRAMMA
Reserve Hoofdklasse A
26/01 17:50Groen Geel 2 - KVS / Maritiem 2Groen-Geelhal
02/02 16:15TOP / SolarCompleet 3 - KVS / Maritiem 2De Korf
09/02 17:35KVS / Maritiem 2 - DSC 2De Blinkerd
16/02 17:35KVS / Maritiem 2 - Avanti 2De Blinkerd
02/03 16:00KVS / Maritiem 2 - Groen Geel 2De Blinkerd
09/03 18:30Nieuwerkerk 2 - KVS / Maritiem 2De Kleine Vink
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 19:05TOP / SolarCompleet 3 - PKC / SWKGroep 319 - 22
19/01 18:45DSC 2 - Groen Geel 219 - 20
19/01 17:35KVS / Maritiem 2 - Sporting Delta 219 - 22
19/01 16:55Avanti 2 - Nieuwerkerk 218 - 27
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 18:15Groen Geel 2 - Avanti 225 - 22
12/01 18:00PKC / SWKGroep 3 - KVS / Maritiem 224 - 21
12/01 18:00Nieuwerkerk 2 - DSC 223 - 22
week 0 : van dinsdag 1 januari 2019 t/m maandag 7 januari 2019
05/01 13:30Sporting Delta 2 - TOP / SolarCompleet 325 - 16
week 51 : van dinsdag 18 december 2018 t/m maandag 24 december 2018
22/12 20:50TOP / SolarCompleet 3 - Sporting Delta 219 - 21
22/12 18:15DSC 2 - Nieuwerkerk 227 - 26
22/12 16:40Avanti 2 - Groen Geel 216 - 28
22/12 15:45KVS / Maritiem 2 - PKC / SWKGroep 326 - 20
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 18:30Sporting Delta 2 - Avanti 211 - 14
15/12 18:15DSC 2 - TOP / SolarCompleet 327 - 14
15/12 17:35KVS / Maritiem 2 - Nieuwerkerk 224 - 31
15/12 17:00Groen Geel 2 - PKC / SWKGroep 330 - 19
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 17:50Avanti 2 - KVS / Maritiem 234 - 21
08/12 17:30Nieuwerkerk 2 - Sporting Delta 228 - 12
08/12 14:50TOP / SolarCompleet 3 - Groen Geel 213 - 23
08/12 12:20PKC / SWKGroep 3 - DSC 221 - 29
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 19:15TOP / SolarCompleet 3 - Avanti 223 - 22
01/12 18:15DSC 2 - KVS / Maritiem 222 - 15
01/12 17:00Groen Geel 2 - Sporting Delta 229 - 18
01/12 15:30PKC / SWKGroep 3 - Nieuwerkerk 216 - 22
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 18:30Sporting Delta 2 - PKC / SWKGroep 322 - 22
24/11 17:50Nieuwerkerk 2 - Groen Geel 215 - 13
24/11 17:35KVS / Maritiem 2 - TOP / SolarCompleet 325 - 17
24/11 16:30Avanti 2 - DSC 217 - 20
week 46 : van dinsdag 13 november 2018 t/m maandag 19 november 2018
17/11 18:30Sporting Delta 2 - KVS / Maritiem 227 - 16
17/11 17:30Nieuwerkerk 2 - Avanti 223 - 14
17/11 17:00Groen Geel 2 - DSC 229 - 22
17/11 14:30PKC / SWKGroep 3 - TOP / SolarCompleet 323 - 14