KVS/Maritiem 4

OPSTELLING

4 Klasse: R2N Wedstrijdnummer: WK23667
za 23/03
18:40
KVS / Maritiem 4 –  IJsselvogels 3
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heijer, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager
Coach
Verzamelen 18:00
Scheidsrechter T. Winters
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk 06-42562553
1,933594

SELECTIE

Christine Rot, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heyer, Selma Rahman, Laura van der Zijden

Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager

STAF

STAND
KNKV Reserve 2e klasse N
1KOAG 41211012223418252
2IJsselvogels 3128041622719532
2KVS / Maritiem 4128041617816612
3Fiks 3127141422319231
4WION 31260611187194-7
5Pernix 4124179191194-3
6Maassluis 31220104176241-65
7Nieuwerkerk 41210112152204-52
PROGRAMMA
KNKV Reserve 2e klasse N
23/03 18:40KVS / Maritiem 4 - IJsselvogels 3De Blinkerd
30/03 12:10Fiks 3 - KVS / Maritiem 4Sporthal De Cuyl
UITSLAGEN
week 10 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
16/03 19:30Pernix 4 - KOAG 418 - 22
16/03 18:05Maassluis 3 - KVS / Maritiem 409 - 12
16/03 15:50IJsselvogels 3 - WION 317 - 19
16/03 12:10Fiks 3 - Nieuwerkerk 424 - 14
week 9 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
09/03 18:50KOAG 4 - Maassluis 320 - 16
09/03 18:50KVS / Maritiem 4 - Nieuwerkerk 415 - 12
09/03 18:50IJsselvogels 3 - Pernix 414 - 13
09/03 12:10Fiks 3 - WION 316 - 18
week 6 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
16/02 19:00Nieuwerkerk 4 - IJsselvogels 316 - 15
16/02 18:30Pernix 4 - KVS / Maritiem 412 - 16
16/02 15:35Maassluis 3 - Fiks 316 - 18
16/02 14:30WION 3 - KOAG 415 - 26
week 5 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
09/02 18:05Maassluis 3 - Pernix 415 - 14
09/02 15:55KOAG 4 - KVS / Maritiem 422 - 21
09/02 14:25WION 3 - Nieuwerkerk 415 - 13
09/02 12:05Fiks 3 - IJsselvogels 317 - 19
week 4 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
02/02 18:50IJsselvogels 3 - Maassluis 328 - 19
02/02 18:30Pernix 4 - Fiks 318 - 21
02/02 17:10Nieuwerkerk 4 - KOAG 415 - 16
02/02 16:50KVS / Maritiem 4 - WION 317 - 16
week 3 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
26/01 18:50KVS / Maritiem 4 - Fiks 317 - 16
26/01 17:15WION 3 - Pernix 416 - 23
26/01 16:10KOAG 4 - IJsselvogels 319 - 15
26/01 15:30Nieuwerkerk 4 - Maassluis 310 - 13
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 20:40Pernix 4 - Nieuwerkerk 420 - 13
19/01 18:00IJsselvogels 3 - KVS / Maritiem 420 - 16
19/01 16:50Maassluis 3 - WION 313 - 15
19/01 14:50Fiks 3 - KOAG 420 - 16
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 16:10KOAG 4 - Pernix 418 - 12
12/01 15:30Nieuwerkerk 4 - Fiks 311 - 18
12/01 15:00KVS / Maritiem 4 - Maassluis 317 - 12
12/01 14:15WION 3 - IJsselvogels 321 - 20
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 18:15Nieuwerkerk 4 - KVS / Maritiem 408 - 10
15/12 17:30Pernix 4 - IJsselvogels 311 - 15
15/12 17:00WION 3 - Fiks 311 - 12
15/12 15:30Maassluis 3 - KOAG 415 - 30
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 17:30KVS / Maritiem 4 - Pernix 414 - 15
08/12 17:00IJsselvogels 3 - Nieuwerkerk 420 - 15
08/12 15:20KOAG 4 - WION 314 - 10
08/12 12:05Fiks 3 - Maassluis 331 - 19
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 19:00Nieuwerkerk 4 - WION 312 - 21
01/12 18:40Pernix 4 - Maassluis 318 - 13
01/12 18:00IJsselvogels 3 - Fiks 316 - 13
01/12 17:25KVS / Maritiem 4 - KOAG 412 - 14
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 17:00KOAG 4 - Nieuwerkerk 417 - 13
24/11 15:55Maassluis 3 - IJsselvogels 316 - 28
24/11 13:30WION 3 - KVS / Maritiem 410 - 11
24/11 12:05Fiks 3 - Pernix 417 - 17