KVS/Maritiem 4

OPSTELLING

4 Klasse: R2N Wedstrijdnummer: WK23742
za 26/01
18:50
KVS / Maritiem 4 –  Fiks 3
Dames Christine Rot, Laura van der Zijden, Lisa Dijkhuizen, Saskia van Veen, Selma Rahman
Heren Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager, Herman de Jong (5), Pieter Vink (5)
Coach
Reserves Richard Kluitmans (A2)
Verzamelen 18:15
Scheidsrechter Marc Montauban, Marc
Locatie De Blinkerd in Scheveningen
Opmerking Contactpersoon Marcel Pronk 06-42562553 afgemeld: Manouk den Heijer, Marcel Pronk
1,953125

SELECTIE

Christine Rot, Lisa Dijkhuizen, Manouk den Heyer, Selma Rahman, Laura van der Zijden

Marcel Pronk, Peter Voituron, Rik Geval, Tjeerd de Jager

STAF

STAND
KNKV Reserve 2e klasse N
1IJsselvogels 36501101199227
2KOAG 46501101098227
3Fiks 3641181119021
4Pernix 46312793903
5KVS / Maritiem 46303680791
6WION 36303588826
7Nieuwerkerk 46006072106-34
8Maassluis 36006088139-51
PROGRAMMA
KNKV Reserve 2e klasse N
26/01 18:50KVS / Maritiem 4 - Fiks 3De Blinkerd
02/02 16:50KVS / Maritiem 4 - WION 3De Blinkerd
09/02 15:55KOAG 4 - KVS / Maritiem 4Groene Wetering
16/02 18:30Pernix 4 - KVS / Maritiem 4De Zijl
09/03 18:50KVS / Maritiem 4 - Nieuwerkerk 4De Blinkerd
16/03 18:05Maassluis 3 - KVS / Maritiem 4Olympia
23/03 18:40KVS / Maritiem 4 - IJsselvogels 3De Blinkerd
30/03 12:10Fiks 3 - KVS / Maritiem 4Sporthal De Cuyl
UITSLAGEN
week 2 : van dinsdag 15 januari 2019 t/m maandag 21 januari 2019
19/01 20:40Pernix 4 - Nieuwerkerk 420 - 13
19/01 18:00IJsselvogels 3 - KVS / Maritiem 420 - 16
19/01 16:50Maassluis 3 - WION 313 - 15
19/01 14:50Fiks 3 - KOAG 420 - 16
week 1 : van dinsdag 8 januari 2019 t/m maandag 14 januari 2019
12/01 16:10KOAG 4 - Pernix 418 - 12
12/01 15:30Nieuwerkerk 4 - Fiks 311 - 18
12/01 15:00KVS / Maritiem 4 - Maassluis 317 - 12
12/01 14:15WION 3 - IJsselvogels 321 - 20
week 50 : van dinsdag 11 december 2018 t/m maandag 17 december 2018
15/12 18:15Nieuwerkerk 4 - KVS / Maritiem 408 - 10
15/12 17:30Pernix 4 - IJsselvogels 311 - 15
15/12 17:00WION 3 - Fiks 311 - 12
15/12 15:30Maassluis 3 - KOAG 415 - 30
week 49 : van dinsdag 4 december 2018 t/m maandag 10 december 2018
08/12 17:30KVS / Maritiem 4 - Pernix 414 - 15
08/12 17:00IJsselvogels 3 - Nieuwerkerk 420 - 15
08/12 15:20KOAG 4 - WION 314 - 10
08/12 12:05Fiks 3 - Maassluis 331 - 19
week 48 : van dinsdag 27 november 2018 t/m maandag 3 december 2018
01/12 19:00Nieuwerkerk 4 - WION 312 - 21
01/12 18:40Pernix 4 - Maassluis 318 - 13
01/12 18:00IJsselvogels 3 - Fiks 316 - 13
01/12 17:25KVS / Maritiem 4 - KOAG 412 - 14
week 47 : van dinsdag 20 november 2018 t/m maandag 26 november 2018
24/11 17:00KOAG 4 - Nieuwerkerk 417 - 13
24/11 15:55Maassluis 3 - IJsselvogels 316 - 28
24/11 13:30WION 3 - KVS / Maritiem 410 - 11
24/11 12:05Fiks 3 - Pernix 417 - 17