Alle poule-indelingen van KVS-teams voor de zaalcompetitie 2019-2020 zijn bekend. Hieronder de tegenstanders van alle KVS-teams.

Overgangsklasse D
– KVS/Maritiem 1 (Scheveningen)
– GKV/Enomics 1 (Gorinchem)
– HKV/Ons Eibernest 1 (Den Haag)
– Sporting Trigon 1 (Leiden)
– Swift (M) 1 (Middelburg)
– Valto 1 (de Lier)
– VEO 1 (Voorburg)
– Vriendenschaar 1 (Hardinxveld-Giessendam)

Reserve Hoofdklasse A
– KVS/Maritiem 2 (Scheveningen) 
– Avanti/Post Makelaardij 2 (Pijnacker)
– Blauw-wit 3 (Amsterdam)
– DSC 3 (Eindhoven)
– GKV/Enomics 2 (Gorinchem)
– KCC 2 (Capelle a/d IJssel)
– Nieuwerkerk 2 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– Rohda 2 (Amsterdam)

Reserve Overgangsklasse D
KVS/Maritiem 3 (Scheveningen) 
– Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 (Driebergen)
– DeetosSnel 3 (Dordrecht)
– DVO/Accountor 3 (Bennekom)
– ODIK 2 (Barneveld)
– Oost-Arnhem 2 (Arnhem)
– TOP/SolarCompleet 3 (Sassenheim)
– Wageningen 2 (Wageningen)

Reserve 2e klasse L
KVS/Maritiem 4 (Scheveningen) 
– Achilles 4 (Den Haag)
– Excelsior 3 (Delft)
– Meervogels/Fisica 3 (Zoetermeer)
– Pernix 4 (Leiden)
– Sporting Trigon 2 (Leiden)
– VEO 3 (Voorburg)
– Weidevogels 3 (Bleiswijk)

Reserve 3e klasse P 
KVS/Maritiem 5 (Scheveningen) 
– Achilles 5 (Den Haag)
– Die Haghe 4 (Den Haag)
– KZ Danaiden 4 (Leiden)
– Phoenix 3 (Zoetermeer)
– Refleks 4 (Rijswijk)
– Sporting Trigon 4 (Leiden)
– Velocitas 4 (Leiderdorp)

Reserve 4e klasse O 
KVS/Maritiem 6 (Scheveningen) 
– Dubbel Zes/Futura 3 (Den Haag)
– ODO 4 (Maasland)
– Olympia 3 (Spijkenisse)
– OZC 3 (Rotterdam)
– Paal Centraal 3 (Rotterdam)
– Valto 5 (de Lier)
– VEO 5 (Voorburg)

Senioren-046
KVS/Maritiem 7 (Scheveningen) 
– Avanti/Post Makelaardij 9 (Pijnacker)
– Eureka 3 (Rotterdam)
– KCC 7 (Capelle a/d IJssel)
– KCR 8 (Ridderkerk)
– ONDO 7 (‘s-Gravenzande)
– WION 6 (Rotterdam)

A-jeugd Hoofdklasse B
KVS/Maritiem A1 (Scheveningen) 
– AVO A1 (Assen)
– DeetosSnel A1 (Dordrecht)
– DOS’46 A1 (Nijeveen)
– DVO/Accountor A1 (Bennekom)
– KCC A1 (Capelle a/d IJssel)
– LDODK/Rinsma Modeplein A1 (Gorredijk)
– Wageningen A1 (Wageningen)

A-jeugd-037
KVS/Maritiem A2 (Scheveningen) 
– ’t Capproen A1 (Hellevoetsluis)
– GKV A1 (Den Haag)
– Die Haghe A2 (Den Haag)
– Phoenix A2 (Zoetermeer)
– Twist A2 (Vlaardingen)
– WION A1 (Rotterdam)

B-jeugd 1e klasse F
KVS/Maritiem B1 (Scheveningen)
– Achilles B1 (Den Haag)
– Fortuna/Delta Logistiek B2 (Delft)
– HKV/Ons Eibernest B1 (Den Haag)
– Meervogels/Fisica B1 (Zoetermeer)
– Refleks B1 (Rijswijk)
– Valto B1 (de Lier)

B-jeugd-039
KVS/Maritiem B2 (Scheveningen) 
– Fortuna/Delta Logistiek B4 (Delft)
– KZ Danaiden B2 (Leiden)
– Phoenix B1 (Zoetermeer)
– Thor B1 (Rotterdam)
– TOP/SolarCompleet B3 (Sassenheim)
– Velocitas B2 (Leiderdorp)

B-jeugd-042
KVS/Maritiem B3 (Scheveningen) 
– Achilles B3 (Den Haag)
– DES B1 (Delft)
– Meervogels/Fisica B3 (Zoetermeer)
– ONDO B4 (‘s-Gravenzande)
– Phoenix B2 (Zoetermeer)
– Weidevogels B2 (Bleiswijk)

C-jeugd 1e klasse E 
KVS/Maritiem C1 (Scheveningen) 
– Achilles C1 (Den Haag)
– Maassluis C1 (Maassluis)
– Pernix C1 (Leiden)
– TOP/SolarCompleet C2 (Sassenheim)
– Velocitas C1 (Leiderdorp)
– VEO C1 (Voorburg)

C-jeugd-048
KVS/Maritiem C2 (Scheveningen) 
– Achilles C2 (Den Haag)
– Avanti/Post Makelaardij C4 (Pijnacker)
– HKV/Ons Eibernest C1 (Den Haag)
– Olympia C1 (Spijkenisse)
– OZC C1 (Rotterdam)
– Phoenix C1 (Zoetermeer)

C-jeugd-055
KVS/Maritiem C3 (Scheveningen)
– KCR C3 (Ridderkerk)
– ONDO C3 (‘s-Gravenzande)
– RWA C3 (Poortugaal)
– Trekvogels C1 (Rotterdam)
– Twist C2 (Vlaardingen)
– Weidevogels C2 (Bleiswijk)

C-jeugd-056
KVS/Maritiem C4 (Scheveningen) 
– KCR C4 (Ridderkerk)
– Olympia C3 (Spijkenisse)
– ONDO C4 (‘s-Gravenzande)
– Thor C1 (Rotterdam)
– Valto C4 (de Lier)
– ZKV C1 (Zuidland)

D-jeugd-049
KVS/Maritiem D1 (Scheveningen)
– Dijkvogels D1 (Maasdijk)
– Fortuna/Delta Logistiek D2 (Delft)
– GKV D1 (Den Haag)
– HKV/Ons Eibernest D1 (Den Haag)
– ONDO D2 (‘s-Gravenzande)
– Refleks D2 (Rijswijk)

D-jeugd-050
KVS/Maritiem D2 (Scheveningen)
– ALO D1 (Den Haag)
– Fortuna/Delta Logistiek D3 (Delft)
– Futura D1 (Den Haag)
– ONDO D3 (‘s-Gravenzande)
– Phoenix D2 (Zoetermeer)
– VEO D1 (Voorburg)

D-jeugd-051 
KVS/Maritiem D3 (Scheveningen)
– Achilles D3 (Den Haag)
– Excelsior D3 (Delft)
– Fortuna/Delta Logistiek D4 (Delft)
– Futura D2 (Den Haag)
– LYNX D1 (Den Haag)
– Phoenix D4 (Zoetermeer)

D-jeugd-063 
KVS/Maritiem D4 (Scheveningen)
– ALO D2 (Den Haag)
– Dijkvogels D3 (Maasdijk)
– Dubbel Zes D1 (Den Haag)
– Fortuna/Delta Logistiek D5 (Delft)
– ONDO D6 (‘s-Gravenzande)
– Phoenix D3 (Zoetermeer)

E-jeugd-073
KVS/Maritiem E5 (Scheveningen) 
– Avanti/Post Makelaardij E7 (Pijnacker)
– Futura E2 (Den Haag)
– Die Haghe E3 (Den Haag)
– LYNX E2 (Den Haag)
– Tempo E5 (Alphen aan den Rijn)
– VEO E3 (Voorburg)

E-jeugd-080
KVS/Maritiem E1 (Scheveningen) 
– Maassluis E1 (Maassluis)
– Nieuwerkerk E3 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– ODO E2 (Maasland)
– ONDO E3 (‘s-Gravenzande)
– Valto E1 (de Lier)
– Weidevogels E1 (Bleiswijk)

E-jeugd-081
KVS/Maritiem E3 (Scheveningen)
– Avanti/Post Makelaardij (Pijnacker)
– Futura E1 (Den Haag)
– Korbis E4 (Waddinxveen)
– ONDO E2 (‘s-Gravenzande)
– Valto E3 (de Lier)
– Vitesse E2 (Barendrecht)

E-jeugd-091
KVS/Maritiem E4 (Scheveningen) 
– Dubbel Zes E2 (Den Haag)
– Fiks E2 (Oegstgeest)
– Fortuna/Delta Logistiek E5 (Delft)
– LYNX E1 (Den Haag)
– Madjoe E4 (Rijnsburg)
– VEO E4 (Voorburg)

E-jeugd-092
KVS/Maritiem E2 (Scheveningen) 
– Avanti/Post Makelaardij E5 (Pijnacker)
– Excelsior E4 (Delft)
– ONDO E9 (‘s-Gravenzande)
– Phoenix E3 (Zoetermeer)
– Refleks E3 (Rijswijk)
– Valto E6 (de Lier)

F-jeugd-034
KVS/Maritiem F2 (Scheveningen) 
– Achilles F2 (Den Haag)
– ALO F1 (Den Haag)
– DES F1 (Delft)
– Fortuna/Delta Logistiek F2 (Delft)
– Nieuwerkerk F3 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– ODO F2 (Maasland)

F-jeugd-037
– KVS/Maritiem F4 (Scheveningen) 
– Fortuna/Delta Logistiek F5 (Delft)
– Die Haghe F2 (Den Haag)
– IJsselvogels F2 (Moordrecht)
– KCC F1 (Capelle a/d IJssel)
– Maassluis F2 (Maassluis)
– Nieuwerkerk F5 (Nieuwerkerk a/d IJssel)

F-jeugd-040
KVS/Maritiem F1 (Scheveningen) 
– Achilles F1 (Den Haag)
– Fortuna/Delta Logistiek F1 (Delft)
– IJsselvogels F1 (Moordrecht)
– ONDO F1 (‘s-Gravenzande)
– Valto F1 (de Lier)
– Weidevogels F1 (Bleiswijk)

F-jeugd-043
KVS/Maritiem F3 (Scheveningen)
– Avanti/Post Makelaardij F4 (Pijnacker)
– Futura F1 (Den Haag)
– Nieuwerkerk F6 (Nieuwerkerk a/d IJssel)
– Nikantes F1 (Rotterdam)
– ONDO F3 (‘s-Gravenzande)
– Valto F3 (de Lier)